شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:32 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719610
امام جمعه سرپل‌ذهاب در خطبه‌های نمازجمعه:

تحقق شعار سال با حمایت قوی از تولید و رفع موانع آن باعث پیشرفت و توسعه کشور می شود

تحقق شعار سال با حمایت قوی از تولید و رفع موانع آن باعث پیشرفت و توسعه کشور می شود
حجت الاسلام جواد فاطمی نسب گفت: تحقق شعار سال و رهنمودهای رهبر انقلاب با حمایت قوی از تولید و مانع زدایی شدید از مسیر آن ممکن شده و باعث پیشرفت کشور در عرصه های بین المللی خصوصا در بخش اقتصادی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سرپل ذهاب ضمن تبریک سال نو به بیانات رهبر انقلاب در پیام نوروزی اشاره کرد و اظهار داشت: رهبر انقلاب در پیام نوروزی خود ضمن تبریک عید نوروز و اعیاد شعبانیه سال ۱۴۰۰را بنام سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری کردند.

امام جمعه سرپل ذهاب افزود: تجربه نامگذاری چند سال اخیر توسط رهبر انقلاب مبتنی بر نگاه آسیب شناسانه ایشان به فرایند توسعه و پیشرفت کشور است.

وی تصریح کرد: نامگذاری امسال ناظر بر این واقعیت مهم است که برای کسب یک جایگاه برتر در عرصه جهانی خصوصا در بخش اقتصاد باید از تولید به معنای واقعی کلمه حمایت شده و بعنوان یک مطالبه و خواست عمومی، پشتیبانی حاکمیت از تولید و رفع موانع پیش روی تولید محقق شود.

فاطمی نسب تاکید کرد: برای تحقق شعار سال و رهنمودهای مقام معظم رهبری باید در امر تولید با یک پشتیبانی قوی و مانع زدایی شدید عمل کرد تا کشور در مسیر تولید موفق شود.

وی در ادامه به بیانات رهبر انقلاب در خصوص انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب مشارکت و حضور مردم در انتخابات را از لحاظ بین الملل نشان دهنده اقتدار ملی دانسته و فرمودند: آنچه بیش از توان دفاعی و قدرت دیپلماسی زمینه ساز اقتدار کشور است خود مردم و هوشیاری، پر انگیزه بودن و سرپابودن آنهاست و مظهر این حضور و اقتدار در انتخابات است.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: رهبر انقلاب در مورد اهمیت جایگاه ریاست جمهوری فرمودند: جایگاه ریاست جمهوری مهمترین و موثرترین مدیریت کشور است طرح برخی مسائل همچون این که رئیس‌جمهور اختیارات ندارد یا تدارکات چی است خلاف واقع بوده و از روی بی مسئولیتی و یا غرض ورزی است.

وی افزود: براساس نظر کارشناسان بیش از ۹۶ درصد از بودجه کشور در اختیار دولت است و سایر دستگاه‌های کشور همچون دفتر رهبری و نهادهای وابسته به آن، قوه مقننه، قوه قضاییه، شورای نگهبان، نیروهای مسلح و صداوسیما فقط ۶درصد بودجه کشور را در اختیار دارند و بیش از ۹۰درصد از این ۶درصد نیز توسط سازمان برنامه و بودجه تخصیص می یابد.

امام جمعه شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به نیمه شعبان اشاره کرد و گفت: ۱۵ شعبان سالروز ولادت امام زمان (عج الله) و روز سربازان گمنام است و الحمدلله وزارت اطلاعات مجموعه برآمده از انقلاب است و اقدامات انقلابی این عزیزان در دفاع از امنیت کشور ستودنی و قابل تقدیر است.

وی در ادامه به ۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی اشاره کرد و اذعان داشت: ۱۲ فروردین یکی از روزهای تاریخی و مهم انقلاب اسلامی است که در این روز با اکثریت رای مردم نظام سیاسی کشور پس از ۲۵۰۰ سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی و حکومت مردمی تغییریافته است.

انتهای پیام/

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
https://www.dana.ir/1719610
ارسال نظر
نظرات