شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:15 منتشر شده در مورخ: 1400/01/07 شناسه خبر: 1719686
رئیس مجمع صنفی بسیج اسفراین :

توزیع گوشت مرغ توسط گروه های جهادی بسیج سهم زیادی در کاهش صف دارد

توزیع گوشت مرغ توسط گروه های جهادی بسیج سهم زیادی در کاهش صف دارد
عبدالله کمایستانی با اشاره به تشکیل صف توزیع گوشت مرغ در روزهای گذشته در شهرستان اسفراین به دلیل خرید بیش از نیاز مرغ و خروج مرغ از استان گفت: توزیع گوشت مرغ توسط گروه های جهادی بسیج سهم زیادی در کاهش صف دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالله کمایستانی، رئیس مجمع صنفی بسیج شهرستان اسفراین در گفتگو با خبرنگار سپهر آیین خاطرنشان کرد: در ایام نوروز  حتی در ایام تعطیل در تمام نقاط شهرستان در ۳۰ مغازه مرغ فروشی ،مرغ توزیع می شد اما افرادی به صورت چندباره مرغ را دریافت می کردند، تعدادی برای مصرف رستوران ها و عده ای نیز مرغ را به خارج استان منتقل می‌کردند که باعث شلوغی بازار مرغ و تشکیل صف شد.

وی ادامه داد : روز گذشته طی جلسه ای که در قالب قرارگاه ۱۷ ربیع با حضور رئیس اداره صمت، اتحادیه مرغ فروشان و رئیس مجمع صنفی بسیج شهرستان برگزار شد، پیشنهادی از طرف گروه جهادی شهرستان مصوب شد.


کمایستانی اضافه کرد: پیرو این پیشنهاد مقرر شد که میزان یک و نیم تن مرغ با قیمت تعاونی با ماشین یخچالی مخصوص در اختیار گروههای جهادی شهرستان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: روز گذشته ششم فروردین توسط گروه های جهادی بسیج شهرستان اسفراین این میزان مرغ را  در سه محله پرجمعیت و حاشیه شهر از قبیل شهرک های فرهنگیان، کشت و صنعت و آسمان شهر توزیع کردند.

کمایستانی یادآور شد: براین اساس مرغ تعاونی بین ۳۰۰ خانوار در این سه محله توزیع شد، این در حالی است که طی روزهای گذشته میزان هشت تن مرغ بین ۳۰۰ الی ۴۰۰ نفر توزیع می شده است.

وی اضافه کرد: این کار مورد استقبال مردم قرار گرفت و مردم از این طرح حمایت و‌ قدردانی کردند.


 رئیس مجمع صنفی بسیج خاطرنشان کرد: پیشنهاد ما برای ادامه این کار این است که مرغ، توسط گروه های جهادی در تمام سطح شهر، مخصوصاً محله های حاشیه نشین توزیع شود تا از ایجاد صف‌های طولانی جلوگیری شده و تمام شهروندان بتوانند مرغ مورد نیاز خود را تامین کنند.

انتهای پیام/حسن آبادی

https://www.dana.ir/1719686
ارسال نظر
نظرات