شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:48 منتشر شده در مورخ: 1400/01/07 شناسه خبر: 1719708
فرماندار خلیل‌آباد:

پشتیبانی از تولید نیازمند همکاری بخش‌های دولتی و مردم‌نهاد است/ مانع زدایی‌ها با روان‌سازی بخش‌های تولیدی صورت می‌گیرد

پشتیبانی از تولید نیازمند همکاری بخش‌های دولتی و مردم‌نهاد است/ مانع زدایی‌ها با روان‌سازی بخش‌های تولیدی صورت می‌گیرد
قاسم‌پور با بیان اینکه پشتیبانی از تولید عمدتاً نیازمند هماهنگی میان دستگاهی و همکاری دو بخش دولتی و مردم‌نهاد است، گفت: مانع زدایی‌ها نیز با روان‌سازی بخش‌های تولیدی مثل تسریع در صدور مجوزات قانونی و پرداخت سریع و به‌موقع تسهیلات و... صورت می‌گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم قاسم‌پور، فرماندار خلیل‌آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ ضمن تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه و عید سعید نوروز و شروع قرن جدید شمسی، اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال 1400 را به‌عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها نام‌گذاری کردند و همه ما تکلیف داریم در راستای تحقق این مهم گام برداریم.

وی با بیان اینکه تولید شاکله و زیربنای اقتصاد هر کشور است و کشاورزی و دامپروری از اصلی‌ترین رشته‌های تولیدی هستند و توسعه اقتصادی، اشتغال و رفاه مردم جز از طریق تولید امکان‌پذیر نیست، خاطرنشان کرد: یقیناً با توجه به سیاست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تحریمی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، مصون‌سازی کشور با رویکرد توجه به داخل و ظرفیت‌های داخلی امکان‌پذیر است و به همین منظور رهبر معظم انقلاب سال ۱۴۰۰ را سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها" نامیدند.

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه پشتیبانی از تولید عمدتاً نیازمند هماهنگی میان دستگاهی و همکاری دو بخش دولتی و مردم‌نهاد است، تصریح کرد: مانع زدایی ها نیز با روان‌سازی بخش‌های تولیدی مثل تسریع در صدور مجوزات قانونی و پرداخت سریع و به‌موقع تسهیلات و... صورت می‌گیرد.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: توجه به این موارد در کنار وحدت و انسجام مردم و مسئولین برای بها دادن به تولید داخل، ضمن زمینه‌سازی برای تحقق جهش تولید و ایجاد اشتغال می‌تواند به‌خوبی تأثیرگذاری تحریم‌ها را بشکند و به مؤلفه‌ای مهم برای رفع تحریم‌ها تبدیل شود.

قاسم‌پور عنوان کرد: یکشنبه‌های رفع موانع تولید از سال گذشته در شهرستان خلیل‌آباد دنبال می‌شد و مطمئناً در سال جاری با قوت و توانایی بیشتری جلسات یکشنبه‌های رفع موانع تولید را برگزار می‌کنیم و با جدیت بیشتر با استفاده از ظرفیت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، همکاری و پشتیبانی امام جمعه شهرستان، دستگاه قضایی و همراهی بخش‌های خصوصی در این راه گام برخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه ما در ۲۸ خرداد سال جاری، ۳ انتخابات مهم در شهرستان را داریم که هریک از اهمیت بالایی برخوردار هستند و برای ما این انتخابات مهم است، تشریح کرد: بعد از شروع دستور انتخابات طبق برنامه روزشمار اقدامات لازم انجام شده، ان‌شاءالله با مشارکت حداکثری مردم به این مهم هم دست پیدا خواهیم کرد.

 فرماندار خلیل‌آباد همچنین با اشاره به بحث کرونا، تأکید کرد: توصیه ما به مردم بزرگوار شهرستان خلیل‌آباد، همچنان پرهیز از سفر و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است، بر اساس اعلام ستاد کرونا، افزایش سفرها در ایام نوروز موجب افزایش تعداد شهرهای نارنجی و قرمز در کشور شده است و احتمال مواجه شدن با موج جدید، جدی است.

وی با تأکید بر اینکه از همه همشهریان تقاضا دارم حتی‌الامکان از رفتن به سفر خودداری کنند، بیان کرد: در روزهای چراغ برات آرامستان‌ها تعطیل و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک ضروری است و امیدوارم با تداوم روند تلاش‌ها برای ساخت واکسن داخلی و همکاری مردم، سال ۱۴۰۰ سال غلبه بر کرونا باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719708
ارسال نظر
نظرات