شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1400/01/07 شناسه خبر: 1719741
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی خبر داد:

افزایش ۹۶ درصدی ورود خودرو به خراسان شمالی در ایام نوروز

افزایش ۹۶ درصدی ورود خودرو به خراسان شمالی در ایام نوروز
حبیب یزدان‌پناه گفت: تعداد خودروهای ورودی به این استان در بازه زمانی 25 اسفندماه 99 تا 6 فروردین‌ماه 1400 نسبت به مدت مشابه سال قبل 96 درصد افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب یزدان‌پناه، دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهارکرد: با آغاز سفرهای نوروزی تا روز گذشته، تعداد خودروهای ورودی به استان 291هزار و 676 فقره بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، 96 درصد افزایش و نسبت به دو سال قبل، 18 درصد کاهش داشته است.

 

وی افزود: همچنین طی این مدت، 259 هزار و 520 خودرو از استان خارج شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 94 درصد افزایش و نسبت به دو سال قبل 22 درصد کاهش داشته است.
 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر مراکز گردشگری استان در ایام نوروز و تأکید بر رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی حین سفر، گفت: با هماهنگی دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر استان، محدودیت‌هایی در راستای حفظ سلامت هم‌وطنان ایجاد شد که امیدواریم مسافران نیز بیش‌ازپیش رعایت کنند.
 

یزدان‌پناه با تأکید بر اینکه مردم از انجام سفرهای غیرضروری در پیک دوم تعطیلات نوروزی خودداری کنند، افزود: مأموریت اصلی ما در ستاد اجرایی خدمات سفر در این ایام، اجرا، پیگیری و نظارت بر حسن اجرای مصوبات و دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا درزمینهٔ سفرهای ایمن و مسئولانه است.
 

وی خاطرنشان کرد: بر مبنای دستورالعمل مصوب، سفر در شهرهای زرد، آبی و سفید با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد و تأکید می‌کنیم هم‌وطنان فقط در هتل‌های استان اقامت کنند و از اماکن غیرمجاز استفاده نکنند تا با توجه به شرایط متأثر از شیوع ویروس کرونا، بتوانیم با هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های مربوطه خدمات شایسته‌ای را به آن‌ها ارائه دهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719741
ارسال نظر
نظرات