شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1400/01/07 شناسه خبر: 1719745
در گفت و گو با فرماندار دلگان مطرح شد؛

اولویت های "دلگان" در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها/۷۰ درصد اراضی کشاورزی به آبیاری نوین مجهز می شود

اولویت های "دلگان" در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها/۷۰ درصد اراضی کشاورزی به آبیاری نوین مجهز می شود
مجتبی شجاعی گفت: برنامه های ویژه ای متناسب با شعار سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در دستور کار و اولویت دستگاه های اجرایی دلگان قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجتبی شجاعی، فرماندار دلگان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: فلسفه نام گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری، جلب توجه مردم و مسئولان به یک ارزش، نقیصه یا مشکل است که ایشان با توجه به اشراف کامل به مسائل و شرایط کلان کشور و دوراندیشی، روی این نامگذاری ها تاکید و از مردم و مسئولان دعوت می کنند که نسبت به آن اهتمام ویژه ای داشته باشند.
 
وی ادامه داد: جهت گیری و ایجاد جریان در سطح شهرستان را مبتنی کردیم به همین شعار، همچنین علاوه بر ادامه طرح های عمرانی و پروژه هایی که در سال گذشته با همکاری بنیاد برکت و مجموعه های اشتغالزایی آغاز شده است، این طرح ها را تقویت خواهیم کرد.
 
وی گفت: سعی می کنیم پنجره واحد اقتصادی را که سال گذشته برای تسهیل سرمایه گذاری و اخذ مجوزهای لازم برای سرمایه گذاران در فرمانداری این شهرستان راه اندازی شده است، تقویت خواهیم کرد.
 
شجاعی تصریح کرد: اداراتی را که مسئول اعطای مجوز به سرمایه گذاران هستند در فرمانداری مستقر کردیم تا سرمایه گذار و شخصی که کار سرمایه گذاری و اقتصادی انجام می دهد، مجبور نباشد برای اخذ مجوز به دستگاه های مختلف سر بزند و دچار بروکراسی اداری شود.
 
وی با اشاره به برنامه های این شهرستان در در حوزه اشتغال، بهره وری آب و خاک کشاورزی افزود: دلگان در حوزه آبیاری تحت فشار در ردیف اول سیستان و بلوچستان قرار دارد، به گونه ای که ۵۰ درصد اراضی آن تحت پوشش آبیاری نوین است و امسال به ۷۰ درصد ارتقا پیدا می کند.
 
این مقام مسئول افزود: پروژه های حوزه مدرسه سازی و ورزشی نیز که سال گذشته استارت خورده است تداوم پیدا می کند، امسال باید علاوه بر پیگیری اقدام های عمرانی و دیگر برنامه ها، زمینه و بستر لازم را برای انتخابات فراهم کنیم تا  قدرت ملی و اقتدار کشور را در قالب مشارکت مردم به دنیا نشان دهیم.
 
وی از ثبت نام 77 نفر در 2 شهر دلگان برای انتخابات شورای شهر خبر داد و گفت: 25 درصد افرادی که برای این انتخابات ثبت نام کرده اند، خانم و بخش قابل توجهی از آن ها نیز خانواده شهدا هستند که روند تایید صلاحیت طی این چند روز انجام می شود.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1719745
ارسال نظر
نظرات