شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:14 منتشر شده در مورخ: 1400/01/07 شناسه خبر: 1719766

تجهیز یگان‌های نزاجا به سامانه‌های نوین جنگال

تجهیز یگان‌های نزاجا به سامانه‌های نوین جنگال
امیر آریانفر از تجهیز یگان‌های قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش به سامانه‌های نوین جنگال (جنگ الکترونیک) خبر داد و گفت: در حال ورود به فاز جنگ‌های شبکه‌ای و هوشمند هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر سرتیپ «فرهاد آریانفر» فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: مهم‌ترین راهبرد قرارگاه منطقه غرب نزاجا اجرای «طرح‌های لبیک» است که به‌عنوان استراتژی بلندمدت مسیر راه آینده را برای ما روشن کرده است و ما مطابق با این استراتژی کار را پیش می‌بریم.

وی با بیان اینکه اجرای طرح لبیک منتج به ارتقای توان رزمی و دفاعی خواهد شد، افزود: مطابق با اجرای طرح‌های لبیک، مطالبات فرماندهی معظم کل قوا نیز اجرا می‌شود که این موضوع نیز از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است.
 
امیر آریانفر در خصوص برگزاری رزمایش‌های این قرارگاه، گفت: جهت ارزیابی توان رزمی و احصاء نقاط قوت و ضعف تاکنون رزمایش‌هایی را سطح گروهان، گردان و تیپ برگزار کرده‌ایم و در صورت دستور سلسله‌مراتب فرماندهی، آمادگی لازم جهت حضور در رزمایش‌های بزرگ نیروی زمینی را داریم.
 
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش با اشاره به تغییرات ساختاری نزاجا عنوان کرد: متناسب با تحول ساختاری نیروی زمینی و ایجاد یگان‌های متحرک هجومی، یگان‌های واکنش سریع و یگان‌های متحرک زرهی، با حمایت فرمانده نیروی زمینی پیگیر دریافت تجهیزات جدید به‌ویژه در حوزه جنگ الکترونیک و سامانه‌های پهپادی هستیم.
 
امیر آریانفر خاطرنشان کرد: قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه دیجیتالی کردن تجهیزات ارتباطی و مخابراتی تاکنون فعالیت‌های خوبی صورت داده است و می‌توان گفت که در حال وارد شدن به فاز جنگ‌های شبکه‌ای و هوشمند هستیم.ش
 
انتهای پیام/
منبع: دفاع پرس
https://www.dana.ir/1719766
ارسال نظر
نظرات