شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1400/01/07 شناسه خبر: 1719776
رئیس پلیس راهور استان یزد خبر داد؛

افزایش شدید ورودی ها و خروجی های استان یزد/ احتمال شیوع موج بعدی کرونا در یزد برای هفته های آینده

افزایش شدید ورودی ها و خروجی های استان یزد/ احتمال شیوع موج بعدی کرونا در یزد برای هفته های آینده
رئیس پلیس راهور استان یزد گفت: میزان مسافران ورودی به استان یزد نسبت به سال گذشته 150درصد افزایش داشته و همچنین میزان خروجی های استان نیز با افزایش 250درصدی نسبت به سال گذشته روبه رو بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی زارع در گفتگو با یزد رسا،با بیان  اینکه باید منتظر شیوع موج بعدی کرونا در سطح استان باشیم اظهار داشت: میزان مسافران ورودی به استان یزد نسبت به سال گذشته ۱۵۰درصد افزایش داشته و میزان خروجی ها نیز با افزایش۲۵۰درصدی نسبت به سال گذشته روبه رو بوده است که احتمالا این رفت وآمدها شیوع موج بعدی کرونا را در هفته های آینده برای یزد به دنبال خواهد داشت.

 
وی ادامه داد: قبل از شروع تعطیلات، توسط مسئولین استانی مکاتباتی با ستاد ملی کرونا انجام شد تا استان یزد جز استانهایی قرار گیرد که منع ورود و خروج در آنها اعمال می شود اما ستاد ملی کرونا با آن مخالفت کرده و در حال حاضر مسئولین اختیار اعمال هیچ محدودیتی در این زمینه را ندارند.
 
وی با بیان اینکه  تعداد خودروهایی که در ایام تعطیل به علت عدم رعایت محدودیت تردد از ساعت۲۱ مورد اعمال قانون قرار گرفته اند افزایش داشته تصریح کرد: به علت برخی ملاحظات امکان ارائه آمار از میزان دقیق خودروهایی که در این زمینه جریمه شده اند وجود ندارد.
 
زارع با تائید این مطلب که تمام مناطق ییلاقی استان دایر بوده و هیچ محدودیت رفت و آمدی برای تردد در این مناطق وجود ندارد خاطرنشان کرد: طبیعتا این مناطق هم جز استان یزد محسوب شده که طبق ستاد ملی کرونا، نیروی انتظامی استان حق هیچ گونه اعمال محدودیتی را در آنها ندارد.
 
رئیس پلیس راهور استان یزد در پایان در مورد محدودیت های ترافیکی نیمه شعبان نیز اظهار داشت: مامورین راهنمایی ،رانندگی و نیروی انتظامی در روز نیمه شعبان در خیابان های اصلی شهر مستقر بوده و با خودروهایی که محدودیت های ترافیکی را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1719776
ارسال نظر
نظرات