شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:09 منتشر شده در مورخ: 1400/01/08 شناسه خبر: 1719854
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:

برای تحقق شعار سال باید قوانین دست و پا گیر از میان برداشته شود

برای تحقق شعار سال باید قوانین دست و پا گیر از میان برداشته شود
سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه با بیان اینکه بخشی از موانع را مشکلات قانونی تشکیل می دهد، گفت: بایستی قوانین دست و پا گیر را که مانع تولید هستند، از میان برداشت. این بخش از کار وظیفه مجلس است و باید با مصوباتی که دارد از واحدهای تولیدی حمایت کند تا شاهد تحقق شعار سال باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها"، گفت: چندین سال است که مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ها، به اهمیت موضوع تولید تاکید داشته اند به طوری که از سال ۹۴ به بعد، واژه "تولید" در قسمتی از شعار سال بوده است.

وی افزود: البته در این سال ها، اقدامات خوبی در راستای تولید صورت گرفته است، به طوری که در سال گذشته شاهد رشد اقتصادی، توسعه صنایع و کشاورزی و ... بوده ایم. منتهی برای رسیدن به وضعیت مطلوب باید موانع بیش از پیش برداشته شود.

سبزی با بیان اینکه بخشی از موانع را مشکلات قانونی تشکیل می دهد، گفت: بایستی قوانین دست و پا گیر را که مانع تولید هستند، از میان برداشت. این بخش از کار وظیفه مجلس است و باید با مصوباتی که دارد از واحدهای تولیدی حمایت کند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه ادامه داد: البته از طرف دیگر، دولت هم وظایف خاص خود را دارد. متاسفانه شاهدیم برخی افراد مسئول به جای حمایت از تولیدکننده، در کار او سنگ اندازی می کنند که امیدواریم این اشکال هم با روی کار آمدن دولت جوان انقلابی که تفکر اقتصاد مقاومتی را در شاکله خود دارد و معتقد به ظرفیت های داخلی است، برطرف شود و شاهد رونق و جهش تولید در کشور باشیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1719854
ارسال نظر
نظرات