شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:09 منتشر شده در مورخ: 1400/01/08 شناسه خبر: 1719855
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی خبر داد؛

آغاز نام‌نویسی داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در حوزه تفرش، آشتیان و فراهان

آغاز نام‌نویسی داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در حوزه تفرش، آشتیان و فراهان
اکرمی گفت: ثبتنام از داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در تفرش، آشتیان و فراهان از امروز به مدت یک هفته انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز اکرمی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به ثبت نام داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در تفرش، آشتیان و فراهان، گفت: از هشتم تا چهاردهم فروردین ماه و به مدت ۷ روز، ثبتنام از داوطلبان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود .

وی افزود: تاکید ما بر ثبت نام بصورت غیر حضوری از طریق اپلیکیشن های موبایلی است که داوطلبان می توانند این اپلیکیشن را از طریق پرتال وزارت کشور دانلود کنند. (دانلود از اینجا https://entekhabat.moi.ir/)

اکرمی با اشاره به ثبت نام حضوری افراد، ادامه داد: داوطلبان می توانند با مراجعه به فرمانداری تفرش یا ستاد انتخابات کشور از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ به صورت حضوری ثبت نام داشته باشند.

وی تشریح کرد: داوطلبان باید اصل کارت ملی و تصویر آن، اصل شناسنامه عکس دار و تصویر کلیه صفحات آن، یک قطعه عکس جدید سه در چهار با زمینه روشن، اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی و یا مدرک معادل معتبر، اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبولِ استعفا و عدم اشتغال در پست و مقام مشاغل مشمول استعفا ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا مدارک معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولیت خدمت وظیفه عمومی را به عنوان مدارک لازم جهت ثبت نام ارائه دهند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1719855
ارسال نظر
نظرات