شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:40 منتشر شده در مورخ: 1400/01/08 شناسه خبر: 1719873
فرمانده سپاه رشتخوار خبر داد:

حضور 75 جهادگر بسیجی از استان البرز در مناطق محروم رشتخوار/ خدمت بی وقفه جهادگران بسیجی در تعطیلات نوروز ادامه دارد

حضور 75 جهادگر بسیجی از استان البرز در مناطق محروم رشتخوار/ خدمت بی وقفه جهادگران بسیجی در تعطیلات نوروز ادامه دارد
نامور گفت: 75 جهادگر بسیجی از استان البرز به مدت یک هفته در ایام تعطیلات نوروزی در 5 روستای بخش جنگل رشتخوار به محرومان و نیازمندان خدمت رسانی می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید رضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در گفت و گو صبح توس؛ گفت: با  75 جهادگر بسیجی از استان البرز به مدت یک هفته در ایام تعطیلات نوروز در 5 روستای بخش جنگل رشتخوار  به محرومان و نیازمندان خدمت رسانی می کنند.


وی در تکمیل خبر با اشاره به فعالیت یک هفته ای جهادگران بسیجی از استان البرز در روستاهای بخش جنگل این شهرستان، اظهار داشت: 23 خواهر بسیجی و 52 برادر بسیجی از استان البرز در حوزه های مختلف، فرهنگی، اجتماعی، پزشکی، عمرانی و خدماتی از 6 تا 11 فروردین در مناطق محروم بخش جنگل رشتخوار به محرومان این مناطق خدمت رسانی می کنند.

نامور در ادامه همچنین یادآور شد: این گروه جهادی با نام گروه جهادی سلمان فارسی هم اکنون در هشتمین روز از بهار 1400 در روستای ابراهیم آباد شعبه از بخش جنگل در حال ساخت 5 واحد مسکونی برای محرومان و فعالیت در حوزه های آموزش صنایع دستی و .... در این روستا است.

فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار، با اشاره به دنبال شدن اردوهای جهادی توسط جهادگران بسیجی خود این شهرستان در دیگر مناطق رشتخوار بی وقفه در تعطیلات نوروز ادامه دارد، خاطر نشان کرد:  حرکت، کار و فرهنگ جهادی مسیری برای پیشرفت انقلاب اسلامی است، و اردوهای جهادی فناوری عرصه تربیت نیروی جوان مومن انقلابی را به دنبال خواهد داشت.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719873
ارسال نظر
نظرات