شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1400/01/08 شناسه خبر: 1719947
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان یزد:

تصمیم ستاد استانی کرونا برای ۱۳ فروردین اطلاع رسانی می‌شود

تصمیم ستاد استانی کرونا برای ۱۳ فروردین اطلاع رسانی می‌شود
صالحی گفت: هنوز ستاد استانی مقابله با کرونا در خصوص ۱۳ فروردین اتخاذ نکرده است و احتمالا به زودی در این زمینه تصمیم‌گیری و اطلاع رسانی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی صالحی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص وضعیت تفرجگاه‌ها و بوستان‌های استان یزد در ایام تعطیلات پیش رو به ویژه ۱۳ فروردین گفت: هنوز ستاد استانی مقابله با کرونا در این زمینه تصمیمی اتخاذ نکرده است و احتمالا به زودی در این زمینه تصمیم‌گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

وی ادامه داد: چنانچه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص باز بودن تفرجگاه‌ها در روز ۱۳ فروردین ماه تصمیم خاصی بگیرد در استان یزد نیز هماهنگ و طبق آن عمل خواهد شد در غیر اینصورت این ستاد استانی مقابله با کرونا است که در زمینه باز بودن یا بسته بودن تفرجگاه‌ها و بوستان‌ها در استان تصمیم‌گیری خواهد کرد.

سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد در خصوص محدودیت‌های تردد در استان یزد به ویژه تعطیلات پیش رو گفت: استان یزد براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت هماهنگ در کشور عمل می‌کند و طبق تصمیم این ستاد تا این لحظه تنها شهرستان خاتم با توجه به وضعیت قرمز، با محدودیت تردد پلاک‌های غیر بومی مواجه است و در دیگر شهرستان‌های استان تنها محدودیت تردد شبانه  اعمال می‌شود.

صالحی تصریح کرد: با توجه به وضعیت شیوع  کرونا به خصوص نوع جهش یافته آن از مردم استان درخواست داریم از مسافرت و همچنین تجمعات که می‌تواند خواه ناخواه موجب چرخش و گسترش این ویروس در جامعه باشد پرهیز کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1719947
ارسال نظر
نظرات