شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1400/01/08 شناسه خبر: 1719975
مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس خبر داد؛

توزیع 300 بسته معیشتی بین نیازمندان همزمان با نیمه شعبان در سرخس

توزیع 300 بسته معیشتی بین نیازمندان همزمان با نیمه شعبان در سرخس
حجت‌الاسلام حمیدی گفت: پیرو دستور تاریخی مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه، همزمان با نیمه شعبان 300 بسته معیشتی و دو هزار و 200 پرس غذای گرم توسط قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس و همکاری گروه‌های جهادی و خیریه‌ها در بین نیازمندان شهرستان سرخس توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام داود حمیدی، مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت نهاد امامت جمعه سرخس در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: به مناسبت میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و پیرو دستور تاریخی مقام معظم رهبری در سال گذشته و در سالروز ولادت امام زمان (عج) مبنی بر مواسات، همدلی و کمک مومنانه، قرارگاه جهادی قرآن و عترت با همکاری گروه‌های جهادی و خیریه‌ها در شهرستان سرخس برنامه‌هایی را پیش‌بینی کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا 300 بسته معیشتی هر کدام به ارزش 440 هزار تومان توسط قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس و همکاری گروه‌های جهادی و خیریه‌های شهرستان در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت نهاد امامت جمعه سرخس بیان کرد: ذبح و قربانی 15 راس گوسفند و توزیع گوشت گرم بین نیازمندان، توزیع 600 کیلوگرم شیرینی در بین هیئت‌ها و مساجدی که جشن نیمه شعبان را برگزار می‌کنند و همچنین تهیه دو هزار و 200 پرس غذای گرم و توزیع آن بین نیازمندان از دیگر برنامه‌های این قرارگاه در سالروز ولادت امام زمان (عج) است.

حجت‌الاسلام حمیدی تصریح کرد: همزمان با نیمه شعبان، مسابقات مختلف فرهنگی در شهر و روستاهای شهرستان، کاروان‌های شادی و ایستگاه‌های صلواتی فرهنگی با محوریت مساجد، گروه‌های جهادی و هیئت‌های مذهبی نیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1719975
ارسال نظر
نظرات