شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:10 منتشر شده در مورخ: 1400/01/09 شناسه خبر: 1720056
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:

توافق ۲۵ ساله بین ایران و چین تضمین کننده منافع ملی کشور خواهد بود

توافق ۲۵ ساله بین ایران و چین تضمین کننده منافع ملی کشور خواهد بود
جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: توافق ۲۵ ساله بین ایران و چین تضمین کننده منافع ملی کشور خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، پیرامون قرداد ۲۵ ساله ایران و چین گفت: علیرغم آنکه توافق بین ایران و چین عصبانیت ضدانقلاب و جریان غرب گرا را موجب شده است اما مزیت های قابل توجهی را برای اقتصاد کشورمان به همراه خواهد داشت.

وی افزود: این توافق در بخشهای مختلف اعم از مسائل مربوط به معدن و صنعت و پتروشیمی و همچنین مباحث مربوط به زیست محیطی و حوزه گردشگری تأثیر بسزایی خواهد گذاشت.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تأکید کرد: با این قرارداد تحولی را در حوزه اقتصاد شاهد خواهیم بود و آنچه را که امروز دارند تبلیغ می کنند که مثلا بخشی از سرزمین داده می شود این ها تماما دروغ است.

جوکار خاطرنشان کرد: بر اساس این توافق یک سری تعهداتی برای چین در حوزه سرمایه گذاری در بخش های مختلف بصورت رفت و برگشتی است و یکسری اقدامات هم ما در حوزه چین خواهیم داشت.

وی اظهار داشت: این قرارداد می تواند در بخش اقتصاد یک روزنه بسیار خوبی را برای کشور ایجاد کند.

نماینده یزد و اشکذر در مجلس تصریح کرد: یقینا آنچه که به نفع مردم و کشور است انجام خواهد شد و قطعا مجلس نیز نظارت خواهد داشت و منافع ملی کشور هم تضمین خـواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1720056
ارسال نظر
نظرات