شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:41 منتشر شده در مورخ: 1400/01/09 شناسه خبر: 1720090
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی:

۷ مرکز پذیرایی خراسان شمالی به دلیل "تخلفات کرونایی" در ایام نوروز تعلیق شدند

۷ مرکز پذیرایی خراسان شمالی به دلیل "تخلفات کرونایی" در ایام نوروز تعلیق شدند
حبیب یزدان پناه به نظارت دقیق بر مراکز عمومی و فضاهای اقامتی و گردشگری خراسان شمالی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیری از شیوع کرونا ویروس اشاره کرد و گفت: طی بازدیدهای نوروزی، 18 مورد تشویق، 16 مورد نیز تذکر از سوی بازرسان صادر شد و یک مرکز پذیرایی اخطار و 7 مرکز پذیرایی نیز تعلیق شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب یزدان پناه، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: هم‌زمان با آغاز تعطیلات نوروز تاکنون، 484 بازدید نظارتی از این تأسیسات انجام شده است.

وی ادامه داد: از 25 اسفندماه 99 تا روز هفتم فروردین ماه تعداد 223 بازدید نظارتی از اماکن اقامتی، 218 بازدید از رستوران‌ها و مراکز پذیرایی و بین‌راهی، 29 بازدید از دفاتر خدمات مسافرتی و 14 بازدید از مراکز اقامتی موقت انجام شده است.

این مقام مسئول گفت: طی بازدیدهای صورت گرفته در نوروز 1400، تعداد  18 مورد تشویق، 16 مورد نیز تذکر از سوی بازرسان صادر شد و یک مرکز پذیرایی اخطار و هفت مرکز پذیرایی نیز تعلیق شدند.

وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، نظارت و پایش مستمر تأسیسات گردشگری استان ادامه خواهد داشت و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و عدم اجرای دستورالعمل پیشگیری از کرونا با واحدهای خاطی برخورد جدی خواهد شد، گفت: دبیرخانه ستاد خدمات سفر با استقرار در محل اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، فعالیت‌های ستاد نوروزی را هدایت می‌کند و کمیته رسیدگی به شکایات نیز فعال است.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1720090
ارسال نظر
نظرات