شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:59 منتشر شده در مورخ: 1400/01/09 شناسه خبر: 1720095
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

کشف محموله سنگین مواد مخدر در جنوب شرق کشور

کشف محموله سنگین مواد مخدر در جنوب شرق کشور
سردار احمد طاهری از کشف محموله سنگین مواد مخدر و دستگیری یک سوداگر مرگ در جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: شب گذشته در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "خاش و سراوان" یک محموله سنگین مواد مخدر طی یک درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ کشف شد.

وی ادامه داد: در این عملیات ضربتی ضمن دستگیری یک قاچاقچی و توقیف یک دستگاه وانت پیکاپ از قاچاقچیان، از خودروی متوقف شده و همچنین از محل و مخفیگاه سوداگران مرگ یک تن هفتصد و شش کیلو و نهصد و پنجاه گرم تریاک کشف شد.
 
طاهری  با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر گفت: ماموران نیروی انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

دستگیری شرور مسلح در چابهار

وی اظهار کرد: با تلاش ماموران انتظامی چابهار؛ عامل تیراندازی که دی ماه سال گذشته در پی یک اختلاف مالی  با سلاح کلاش به سمت منزل شهروندی در این شهرستان تیراندازی کرده بود، شناسایی و در یکی از روستاهای اطراف در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در بازرسی از متهم دستگیر شده یک قبضه سلاح بکار رفته در تیراندازی به همراه مقادیری مهمات جنگی کشف و عامل مربوطه به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720095
ارسال نظر
نظرات