شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1400/01/09 شناسه خبر: 1720116
معاون هواشناسی مازندران:

هوای مازندران ۱۳ فروردین نیمه‌ابری است

هوای مازندران ۱۳ فروردین نیمه‌ابری است
احمد اسدی گفت: نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد روز جمعه ۱۳فروردین آسمان مازندران نیمه ابری و از اواخر وقت جمعه افزایش ابر داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ درباره آخرین وضعیت جوی مازندران، اظهار کرد: روز گذشته شاهد بارش نزولات آسمانی از غرب تا شرق استان هستیم.

وی افزود: بارش‌ها در شهرها به صورت باران و در ارتفاعات همراه با بارش برف بود تا اواخر روز گذشته ادامه داشت.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران، خاطرنشان کرد: بر اساس نقشه‌های  هواشناسی، از بعدازظهر روز گذشته به تدریج از شدت بارش‌ها از سمت غرب استان کاسته شد.

اسدی ادامه داد: از امروز در شهرهای ساحلی آسمانی نیمه ابری و گاهی همراه با افزایش ابر و در ارتفاعات انتظار آسمانی صاف تا نیمه ابری داریم.

وی بیان کرد: بیشترین میزان بارش برف در میان ایستگاه‌های هواشناسی استان به سیاه بیشه آلاشت با 6 سانتیمتر اختصاص یافت.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران، عنوان کرد: بیشترین بارش‌ باران را نیز در گورخیل سوادکوه با 60 میلیمتر، ارتفاعات رامسر با 47 میلیمتر و پاشاکلای آمل با 32 میلیمتر داشتیم.

به گفته اسدی، دریا هم تا ۲۴ساعت آینده مواج و متلاطم است و برای فعالیت‌های دریایی مناسب نیست.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه این وضعیت جوی تا پنجشنبه ادامه دارد و در این مدت بارش قابل ملاحظه‌ای در استان نخواهیم داشت افزود: نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد روز جمعه ۱۳فروردین آسمان مازندران نیمه ابری و از اواخر وقت جمعه افزایش ابر داریم و در ارتفاعات نیز بارش‌های پراکنده خواهیم داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720116
ارسال نظر
نظرات