شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:21 منتشر شده در مورخ: 1400/01/09 شناسه خبر: 1720117

پیام رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (عج)

پیام رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (عج)
حجت الاسلام والمسلین عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، بمناسبت نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)، خطاب به رئیس سازمان حفاظت اطلاعات ارتش پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ارتش، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَنُریدُ أَن نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ استُضعِفوا فِی الأَرضِ وَنَجعَلَهُم أَئِمَّةً وَنَجعَلَهُمُ الوارِثینَ

ریاست محترم سازمان حفاظت اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم ( ارواحنا لتراب مقدمه الفداه) که به عنوان روز حفاظت اطلاعات و سربازان گمنام آن امام منتظَر نامگذاری شده است را به همه کارکنان خدوم حفاظت اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران و دستگاه های اطلاعاتی کشور صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

تلاش شبانه روزی و خدمت صادقانه شما برادران و سربازان خدوم که در گمنامی  و به دور از هر گونه هیاهوی تبلیغاتی و رسانه ای برای امنیت ایران عزیز و نیروهای مسلح انجام می شود، ثمرات ارزشمندی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به ویژه ارتش پرافتخارمان در بر داشته و همواره باعث نا امیدی و شکست توطئه های شوم وننگین  دشمنان این مرز و بوم  می باشد.

بی شک بخش اعظمی از امنیت و آرامش حاکم در ارتش به واسطه مجاهدت های خاموش و اثرگذار شما سربازان گمنام امام زمان (عج) است که  قطعا ثمره این ایثارگری ها و فداکاری ها در  درگاه خداوند متعال محفوظ و مشمول اجر و مزد بیشتری خواهد بود.

اینجانب ضمن تبریک این روز فرخنده و مبارک، عزتمندی و سلامتی شما شیفتگان خدمت و تلاشگران خاموش عرصه امنیت را از درگاه الهی خواستارم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری

انتهای پیام

 

https://www.dana.ir/1720117
ارسال نظر
نظرات