شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:12 منتشر شده در مورخ: 1400/01/09 شناسه خبر: 1720168
رئیس دانشکده علوم پزشکی خبر داد:

افزایش آمار مبتلایان به کرونا در نیشابور / تأیید شدن کرونای انگلیسی در نیشابور

افزایش آمار مبتلایان به کرونا در نیشابور / تأیید شدن کرونای انگلیسی در نیشابور
عظیمی نژاد گفت: تست کرونای انگلیسی فرد بستری در بیمارستان نیشابور مثبت اعلام شد و روند کرونا در نیشابور افزایشی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن عظیمی نژاد، رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در گفت‌وگو با صبح توس در رابطه با آخرین وضعیت کرونا در شهرستان‌های نیشابور، فیروزه و زبرخان گفت: کل مراجعه‌کنندگان به بیمارستان با علائم کرونا از ابتدای شیوع این بیماری در نیشابور بزرگ هفت هزار و 740 نفر بده است که از این تعداد 6 هزار و 660 نفر ترخیص شده‌اند.

وی تأکید کرد: در حال حاضر ۶۰ نفر با علائم کرونا در بیمارستان 22 بهمن نیشابور بستری هستند که موارد بستری ICU در حال حاضر ۱۴ نفر است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور اظهار داشت: آمار متوفیان با علائم کرونا در شهرستان‌های تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی نیشابور تا ساعت هشت صبح امروز به هزار و 20 نفر رسید که از این تعداد، تست ۵۷۴ نفر مثبت بوده است.

عظیمی نژاد عنوان داشت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹ نفر با علائم کووید ۱۹ مراجعه کرده‌اند که ۱۷ نفر بستری و ۱۲ نفر ترخیص شده‌اند.

وی افزود: آخرین نتایج دریافتی از آزمایشگاه ۳۴۹ نمونه است که ۷۳ نمونه مثبت شامل هشت مورد بستری و ۶۵ مورد سرپایی، ۲۷۲ نمونه منفی و چهار مورد مجدداً نمونه‌گیری شده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور تأکید کرد: پاسخ تست کرونای انگلیسی همشهری نیشابوری که در بیمارستان ۲۲ بهمن بستری بود، مثبت اعلام شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720168
ارسال نظر
نظرات