شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1400/01/09 شناسه خبر: 1720193
رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور خبر داد:

احتمال اشتباه بودن خبر گم شدن 7 کوهنورد نیشابوری

احتمال اشتباه بودن خبر گم شدن 7 کوهنورد نیشابوری
شاه بیگی گفت: شب گذشته تماسی با هلال احمر مبنی بر مفقود شدن هفت خانم در نیشابور واصل شد که تلاش‌ها برای پیدا کردن آن‌ها بی‌نتیجه بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  اسماعیل شاه بیگی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیشابور در گفت و گو با صبح توس گفت: شب گذشته تماسی با هلال احمر مبنی بر مفقود شدن هفت خانم در ارتفاعات روستای غار به جمعیت هلال اهمر نیشابور واصل شد.

وی تصریح کرد: به دلیل اهمیت موضوع دو تیم امداد و نجات کوهستان ساعت حدود 21 به محل اعزام شدند و تا حدود ساعت یک بامداد به جست و جو پرداختند.

رئیس جمعیت هلال اهمر نیشابور ادامه داد: به دلیل اینکه شماره تلفنی که تماس گرفته بود خاموش بود امکان ارتباط مجدد با گزارش دهنده ممکن نبود و با توجه به اطلاعات کم موجود، تیم های اعزامی برای آمادگی جهت ادامه جست و جو به محل اسکان بازگشتند.

شاه بیگی بیان داشت: ساعت 6 صبح حرکت مجدد تیم های امداد به منطقه مورد نظر آغاز شد و تا ساعت 13:30 تا انتهای مسیر بازرسی شد و به دلیل عدم یافتن افراد و همچنین عدم گزارش مفقودی مجدد پایان عملیات اعلام شد.

وی در پاسخ به این سوال که امکان دارد موضوع مزاحمت مطرح باشد تاکید کرد: این موضوع باید توسط نیروی انتظامی بررسی شود و وظیفه ما صحت این خبر و اقدام برای نجات دادن مردم گرفتار احتمالی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720193
ارسال نظر
نظرات