شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 17:02 منتشر شده در مورخ: 1400/01/09 شناسه خبر: 1720220
رئیس مجلس شورای اسلامی در گلستان:

حذف قوانین مانع تولید دستور کار مجلس یازدهم/جهت‌گیری ما رونق اقتصادی است

حذف قوانین مانع تولید دستور کار مجلس یازدهم/جهت‌گیری ما رونق اقتصادی است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق شعارسال تلاش می کنیم قانونهای دست و پا گیر و بروکراسی در مسیر تولید را برداریم و قانونهایی که مانند زنجیر به دست و پای مردم و نظام اداری بسته شده را حذف کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ محمد باقر قالیباف ظهر امروز در بازدید از طرح های اشتغالزای گروههای جهادی در بخش دامپروری و خیاطی در روستای چن سبلی آق قلا اظهار کرد : مجلس از طرح های زودبازده واشتغالزا حمایت می کند.

وی تاکید کرد: بودجه امسال کشور با هدف حمایت از بخش کشاورزی و طرح های فرآوری محصولات رنگ و بوی کشاورزی می دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نام گذاری امسال به سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها  افزود: برای تحقق این شعار تلاش می کنیم قانونهای دست و پا گیر  و بروکراسی در مسیر تولید را برداریم و قانونهایی که مانند زنجیر به دست و پای مردم و نظام اداری بسته شده را حذف کنیم.

وی بیان کرد: در حوزه اجرای قانون نیز ضعف هایی وجود دارد و قانون آنطور که باید باشد اجرا نمی شود و در این راستا باید با همدلی و همکاری به دنبال اجرایی شدن آنها باشیم.

قالیباف متذکرشد: مجلس باید از کارهای و قوانین کوتاه مدت بپرهیزید و برنامه ریزی بلند مدت برای قوانین در نظرداشته باشد.

وی اذعان کرد:  جهت گیری مجلس یازدهم رویکرد اقتصادی است و در این راه اصلاح قانون های دست و پا گیر در زمینه رفع موانع تولید را از سال گذشته آغاز کردیم و اصلاح بعضی از مواد اصل 44 در این زمینه را در دستور کار داریم.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون رد راستای جهش تولید، جهش تولید بحث مسکن را در دستور کار داریم و امیدواریم تاپایان فروردین به همه موارد آن رسیدگی کنیم و در موانع تولید و رونق کسب و کارنیز در همه حوزه های خدمات، اقتصادی، دیجیتال  و غیره ورود می کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1720220
ارسال نظر
نظرات