شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 17:59 منتشر شده در مورخ: 1400/01/09 شناسه خبر: 1720230
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور عنوان کرد:

گام اول بسیج اصناف برای پشتیبانی و مانع زدایی تولید/ زنجیره‌سازی تولیدی‌ها کوچک؛ علاج ماندگاری مشاغل خانگی

گام اول بسیج اصناف برای پشتیبانی و مانع زدایی تولید/ زنجیره‌سازی تولیدی‌ها کوچک؛ علاج ماندگاری مشاغل خانگی
حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور گفت: اتصال زنجیره تولید به زنجیره فروش از مهم ترین اقداماتی است که باید در در سال جدید مورد توچه قرار گیرد بطوری که نتیجه اقدامات در سفره مردم دیده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به فرمان رهبر معظم انقلاب درخصوص پشتیبانی و رفع موانع تولید اظهار کرد: در سال گذشته که سال جهش تولید بود به یاری خدا در حوزه سازمان بسیج اصناف اتفاقات خوبی رقم خورد و امسال با توجه به فرمایشان رهبری در خصوص کمک به اشتغال و معیشت مردم تمام تلاش خود را در این زمینه به کارخواهیم گرفت.

وی افزود: در زمینه تولید و رونق مشاغل خانگی دو مسئله تامین مواد اولیه و بازار فروش به عنوان موانع اصلی باید مورد توجه قرار گیرد که در بسیج اصناف سعی می کنیم طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب علیرغم حذف واسطه های غیرضروری و معرفی بازار فروش برای کارگاه های کوچک و مناطق کم برخوردار این دو مانع از سر راه تولیدکنندگان برداشته شود.

حسن پور تصریح کرد: اتصال زنجیره تولید به زنجیره فروش از مهم ترین اقداماتی است که باید در در سال جدید مورد توچه قرار گیرد بطوری که نتیجه اقدامات در سفره مردم دیده شود .

وی با اشاره به برخی قوانین زائد و دست و پاگیر در مسیر تولید عنوان کرد:با رایزنی و هماهنگی با قوه قضاییه تلاش می کنیم تا جایی که امکان دارد موانع را در مسیر تولید برطرف کنیم در کنار اینکه باید با توانمندسازی کارگاه های تولیدی محصولات با کیفیت روانه بازار شود.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور با بیان اینکه تشکیل زنجیره تولید توسط کارگاه های کوچک در شهرها و ایجاد برند مناسب هم از اقدامات دیگری است که باید در این مسیر مورد توجه قرار گیرد گفت: با توانمندی و ایجاد پل ارتباطی تولید کنندگان و مشاغل خانگی با اتحادیه های مختلف صنفی می توان به نتایج خوبی دست یافت که این تجربه موفق بسبج را در تولید ماسک مشاهده کردیم.

حسن پور عنوان کرد: در کنار رفع موانع تولید و بالا بردن کیفیت محصولات حتی می توان به صادرات هم فکر کرد چراکه در تولید ماسک هم حتی به کشورهای اروپایی صادرات صورت گرفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720230
ارسال نظر
نظرات