شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 08:47 منتشر شده در مورخ: 1400/01/10 شناسه خبر: 1720259
در سفر نوروزی رئیس قوه قضائیه به استان لرستان مطرح شد؛

رئیسی: ماموریت اصلی ما اجرای عدالت است/ به‌دنبال رفع مشکلات مردم هستیم

رئیسی: ماموریت اصلی ما اجرای عدالت است/ به‌دنبال رفع مشکلات مردم هستیم
آیت الله رئیسی با اشاره به تشکیل جلسات در استان و تصمیم برای رفع مشکلات، گفت: ماموریت ما اصلی اجرای عدالت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به استان لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعیاد شعبانیه را به مردم با صداقت، با صفا، متدین و شهیدپرور لرستان تبریک عرض می کنم و از خدا می خواهیم تا برکاتش را بر این استان، کشور و نظام مقدس اسلامی و امت اسلامی نازل فرماید.

وی افزود: امروز توفیقی است که در استان لرستان باشیم اما قرار بود زودتر از این به استان سفر کنیم که شرایط کرونایی سبب تاخیر این سفر شد و همچنین مایل بودیم خدمت مردم و اجتماعات مردمی در مرکز استان و شهرستانها باشیم ولی شرایط کرونا اجازه نمی دهد اما امروز در خدمت برخی از مسئولین خواهیم بود.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: قبل از سفر به هر استانی هیاتی برای بررسی به استان اعزام می شود که در این راستا 22 نفر از همکاران ما به تمام نقاط استان سفر کردند و شرایط همکاران و سازمان های اداری و دادگستری را بررسی کردند و گزارشات آماده شد.

آیت الله رئیسی عنوان کرد: در شورای قضایی استان با نماینده مقام معظم رهبری و استاندار و همکاران قضایی در این نشست که متشکل از مسئولین عالی قضایی و استان است بررسی های لازم صورت می گیرد و تصمیماتی برای رفع مشکلات می گیریم و بخش هایی که باید در مرکز دنبال کنیم را پیگیری می کنیم.

وی بیان کرد: همچنین نشستی هم با همکاران قضایی و سازمان های وابسته به دادگستری، نشستی با مدیران در شورای اداری، با اقشار و نماینده های استان داریم و در این سفر آنچه بررسی می شود امیدواریم منشا گشایش در زندگی مردم و در جهت ماموریت اصلی که اجرای عدالت باشد، این عدالت را دنبال کنیم.

رئیس قوه قضائیه گفت: باید ادای احترام کرد به 6300 شهید استان لرستان به خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان استان که سندهای زنده هستند از دفاع قدس و از جانفشانی و مقاومت در راه حق و اداری احترام کنیم به مفاخر بزرگ و نام آور استان که نه برای استان که برای کشور افتخارهستند.

انتهای پیام/

 
 
https://www.dana.ir/1720259
ارسال نظر
نظرات