شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:47 منتشر شده در مورخ: 1400/01/10 شناسه خبر: 1720260
یک مدیر فروشگاه مواد غذایی در اراک:

رعایت انصاف مهمترین اولویت کسبه باشد/ مسئولین نگرانی های مردم در خصوص کمبود کالا را برطرف کنند

رعایت انصاف مهمترین اولویت کسبه باشد/ مسئولین نگرانی های مردم در خصوص کمبود کالا را برطرف کنند
رفیعی با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و رعایت انصاف در کاسبی گفت: متأسفانه امروز به واسطه بیماری کرونا مشکلات اقتصادی و معیشتی برای برخی از مردم و اقشار آسیب دیده به وجود آمده که مهمترین کاری که می توانیم به عنوان جامعه کسبه داشته باشیم انصاف و همدلی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قاسم رفیعی مدیر یک فروشگاه مواد غذایی در اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و رعایت انصاف در کاسبی گفت: متأسفانه امروز به واسطه بیماری کرونا مشکلات اقتصادی و معیشتی برای برخی از مردم و اقشار آسیب دیده به وجود آمده که مهمترین کاری که می توانیم به عنوان جامعه کسبه داشته باشیم انصاف و همدلی است.

وی با اشاره به مشکلات امروز بازار و اقتصاد افزود: یکی از مشکلات دیگری که متأسفانه در جامعه دیده می شود کمبود برخی از اجناس و کالاهای ضروری همچون روغن است که اینجا همه وظیفه و نقش مهم دارند که باید به آن عمل کنند.

رفیعی با بیان اینکه در خصوص کمبود برخی از کالاهای رایج اولین وظیفه مهم را مسئولین برعهده دارند،گفت:باید با مدیریت کارآمد کمبودها را رفع کنند و مشکلاتی که در توزیع وجود دارد را برطرف سازند.

وی افزود: یکی از دلایلی که موجب شده مردم نگرانی احساس کنند توزیع نامناسب برخی از کالاها است و اگر این برطرف شود قطعا مردم بیشتر همراهی خواهند کرد.

مدیر فروشگاه بزرگ مواد غذایی رفیعی اظهار کرد: همچنین کسبه و واحدهای صنفی وظیفه دوم را برعهده دارند که با رعایت انصاف و اولویت قرار دادن همدلی و مهربانی دست نیازمندان واقعی را بگیرند.

وی تأکید کرد: بنده در شرایط به وجود آمده انصاف را مهمترین اصل برای کار خود قرار داده ام و سعی می کنیم در این شرایط سخت برای مردم مشکل دیگری از قبیل گران فروشی و کم فروشی ایجاد نکنیم.

رفیعی خاطر نشان کرد: خود مردم وظیفه سوم و البته بسیار مهم را باید به خوبی ایفا کنند و اگر مردم به مقدار نیاز مصرف، کالا و اجناس ضروری خود را تهیه کنند قطعا مشکلات کمتر خواهد شد و اگر این به فرهنگی رایج تبدیل شود قطعا دیگر شاهد صف های طولانی نخواهیم بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720260
ارسال نظر
نظرات