شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:40 منتشر شده در مورخ: 1400/01/10 شناسه خبر: 1720267
در اجرای طرح مبارزه با متخلفان اقتصادی صورت گرفت؛

رفع تصرف ۱۷۳۲ هکتار از اراضی ملی در جنوب شرق کشور/۱۲۱ پرونده قضایی با جریمه ۹۸۰ میلیاردی تشکیل شد

رفع تصرف ۱۷۳۲ هکتار از اراضی ملی در جنوب شرق کشور/۱۲۱ پرونده قضایی با جریمه ۹۸۰ میلیاردی تشکیل شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: هزار و هفتصد و سی و دو هکتار از اراضی ملی در جنوب شرق کشور طی یک سال گذشته رفع تصرف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در اجرای طرح مبارزه جدی پلیس سیستان و بلوچستان با متخلفان اقتصادی، زمین خواران و افرادی که به هر نحوی قصد تصرف اراضی ملی را داشتند، طی یک سال گذشته با همکاری دستگاه ها و سازمان های مرتبط بیش از هزار و 732 هکتار از اراضی ملی در استان آزاد و رفع تصرف شد.

وی ادامه داد: ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده توسط کارشناسان بالغ بر ۹۸۰ میلیارد ریال برآورده شده است که در این رابطه ۱۲۱ فقره پرونده قضایی تشکیل و متخلفان به مراجع قانونی معرفی شدند.

دستگیری شرور تحت تعقیب در ایرانشهر

طاهری اظهار کرد: با تلاش کاراگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان و ایرانشهر شرور تحت تعقیب که اسفند ماه سال گذشته با انگیزه قبلی با سلاح کلت کمری به سمت منزل شهروندی در این شهرستان تیراندازی کرده بود، در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.

وی اضافه کرد: اقدام مجرمانه این شرور موجبات رعب و وحشت عمومی را فراهم کرده بود که متهم پس از تشکیل پرونده، به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720267
ارسال نظر
نظرات