شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1400/01/10 شناسه خبر: 1720284
رئیس اداره صمت رشتخوار خبر داد

جذب و توزیع ۸ قلم کالای اساسی در رشتخوار/ گشت‌های مشترک نوروزی در رشتخوار همچنان ادامه دارد

جذب و توزیع ۸ قلم کالای اساسی در رشتخوار/ گشت‌های مشترک نوروزی در رشتخوار همچنان ادامه دارد
رشتخوار_ پورعباس، گفت: در راستای طرح تنظیم بازار در ایام پایانی سال ۹۹ و اوایل سال جدید مقدار ۷تن پرتغال، ۳تن سیب، ۶۰ تن روغن خوراکی، ۸ تن مرغ منجمد، ۱۰تن شکر، ۳۰تن قند، ۲۳تن برنج جهت کنترل و تنظیم بازار بین صنوف و خانوارها در رشتخوار توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی پور عباس رئیس اداره صمت رشتخوار در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ با اشاره به طرح توزیع اقلام تنظیم بازار در این شهرستان، گفت: در ایام پایانی سال ۹۹ و اوایل سال جدید مقدار ۷تن پرتغال و ۳تن سیب میوه تنظیم بازار و ۶۰ تن روغن خوراکی مصرف خانوار و مقدار ۸ تن مرغ منجمد و مقدار ۱۰تن شکر و ۳۰تن قند و ۲۳تن برنج هندی ۱۱۲۱ تنظیم بازار جهت کنترل و تنظیم بازار بین صنوف و خانوار توزیع گردید است.

وی با تأکید بر اینکه روزانه حدود 2 الی 4 تن مرغ گرم باقیمت ۲۰۴۰۰ تومان نیز در این شهرستان توزیع می‌شود، اظهار داشت: کماکان مرغ گرم باقیمت مصوب توزیع می‌شود و کالاهای تنظیم بازار بیشتری ازجمله روغن، برنج و... در سطح این شهرستان در حال جذب است.

رئیس اداره صمت رشتخوار همچنین از ادامه‌دار بودن طرح‌های بازدید گشت مشترک از نانوایی‌های سطح شهر رشتخوار در سال جدید خبر داد و یادآور شد: در راستای اجرا و دنبال کردن گشت‌های مشترک نوروزی کار بازرسی و بازدید به‌اتفاق مسئولان شهرستان، رئیس اتحادیه نانوایان در هشتمین روز از سال جدید، از نانوایی‌های سطح شهر رشتخوار نیز انجام شد.

پور عباس بیان داشت: در این بازدید، رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، میزان موجودی آرد و نحوه پخت و کیفیت نان موردبررسی قرار گرفت، و تعداد یک مورد نانوایی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

وی در پایان از همشهریان عزیز خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق تلفن ١٢۴ واحد رسیدگی به شکایات اداره صمت منعکس کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720284
ارسال نظر
نظرات