شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:34 منتشر شده در مورخ: 1400/01/10 شناسه خبر: 1720320
نماینده ولی فقیه در استان یزد:

نبود تصمیم و اراده جدی، مشکل جدی مسئولان ماست

نبود تصمیم و اراده جدی، مشکل جدی مسئولان ماست
آیت الله ناصری گفت: متاسفانه ضعف در تصمیم گیری جدی از مصیبت‌های مسئولان ما است اما چنانچه مانند حضرت امام(ره) جدی تصمیم بگیرند و پای آن بایستند در هر کار و مسئولیتی موفق خواهند بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، آیت الله محمدرضا ناصری صبح امروز در دومین اجلاسیه کنگره شهدای استان یزد با بیان اینکه این کنگره با قرار گرفتن در میان مناسبت‌های بزرگ خود مناسبتی بزرگ است، گفت: از خداوند به خاطر توفیقی که به واسطه کنگره شهدا داده است تشکر می‌کنم و از دست اندرکاران این کنگره نیز به واسطه حرکت و کارهای بزرگی که انجام داند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: گزارشی از این کنگره به محضر مقام معظم رهبری ارائه شده است و امیدواریم خداوند توجه شهدا را شامل حال استان کند و اوضاع و احوال کشور به کمال برسد و از رهبری نیز با توجه به عنایتی که به استان یزد و کنگره شهدای این استان داشتند تشکر می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد ضمن تشکر از سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به امروز به مناسبت سالروز قیام دهم فروردین در سال 57 گفت: در این روز مردم یزد در مراسم و برنامه‌ای به مناسبت چهلمین روز شهدای تبریز قیام کردند و همه اقشار این مرز و بوم در این قیام علیه حرکت و اقدامات طاغوت برخاستند و به روند انقلاب سرعت دادند.

ناصری با اشاره به اقدامات شهید آیت الله صدوقی(ره) گفت: ایشان سینه خود را در مقابل طاغوت سپر کرد و شهدا و جانبازان این روز حرکت بزرگی در این روز انجام دادند.

وی با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) گفت: به فرموده امام صادق(ع) سه خصلت همت کوتاه، نداشتن راهکار و نبود اراده و تصمیم جدی در کارها موجب عقب ماندگی در کارها می‌شود و مدیران و مسئولان با همت بلند، یافتن راهکار مناسب و قدرت تصمیم گیری جدی را پیشه راه خود قرار دهند تا بر مبنای سه اصل تدین، تفکر و تعقل که آیه قرآن است شعار سال محقق شد.

امام جمعه یزد گفت: متاسفانه ضعف در تصمیم گیری جدی از مصیبت‌های مسئولان ما است و یا اینکه اگر تصمیمی هم می گیرند به دنبال آن نمی روند اما چنانچه ماند حضرت امام(ره) جدی تصمیم بگیرند و پای آن  بایستند در هر کار و مسئولیتی موفق خواهند بود.

ناصری ادامه داد: امروز هم شاهدیم که تصمیمات قاطعانه و جدیت رهبری موجب شده تا دشمنان زمین گیر شوند و توطئه‌های آنها خنثی شود و اگر این همت بلند و تصمیمات جدی و قاطعانه رهبری نبود الان دشمن در عراق و سوریه زمین گیر نشده بود، بنابراین باید مسئولان ما نیز سه خصلت بیان شده در روایت امام صادق را با سه اصل تدین، تفکر و تعقل به کار گیرند تا بر مشکلات فائق آئیم.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1720320
ارسال نظر
نظرات