شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:39 منتشر شده در مورخ: 1400/01/10 شناسه خبر: 1720344
وزیر اطلاعات بیان کرد؛

نقشه‌های دشمنان یکی پس از دیگری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خنثی می‌شود

نقشه‌های دشمنان یکی پس از دیگری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خنثی می‌شود
وزیر اطلاعات گفت: مسئولیت خطیر فرزندان ملت ایران در وزارت اطلاعات، توفیقی الهی است که با عنایت به درجه‌ والای ایمانی، روحیه‌ آزادمنشی و مجاهدت حول محور اطاعت از ولی فقیه نصیبشان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در پیامی به مناسبت روز نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، خطاب به مردم تأکید کرد: مسئولیت خطیر فرزندان شما در وزارت اطلاعات، توفیقی الهی است که با عنایت به درجه‌ی والای ایمانی، روحیه‌ی آزاد منشی و مجاهدت حول محور اطاعت از ولی فقیه نصیبشان شده است.

متن کامل پیام وزیر اطلاعات بدین شرح است:

بسمه تعالی

ملت عزیز ایران اسلامی 

با سلام و تحیّت

فرا رسیدن فرخنده عید نیمه شعبان المعظم، سالروز ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) یگانه منجی عالم بشریت و هفته‌ی سربازان گمنام آن حضرت را به ملت رشید و سر افراز ایران بخصوص سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در وزارت اطلاعات و خانواده آنان صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم.

هفته‌ی سربازان گمنام فرصتی است مغتنم، تا بخش‌هایی از مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام و فرزندان دلیر شما در سنگر عظیم مبارزه و جهاد مورد توجه و قدردانی قرار گیرد.

یقیناً مسئولیت خطیر فرزندان شما در وزارت اطلاعات، توفیقی الهی است که با عنایت به درجه‌ی والای ایمانی، روحیه‌ی آزاد منشی و مجاهدت حول محور اطاعت از ولی فقیه نصیبشان گردیده و در راستای اعتلاء و حفظ این طریق الی‌الله به منظور تأمین امنیت و آسایش جامعه، جان عزیز و شریف خویش را در طبق اخلاص نهاده‌اند و فریاد آزادی خواهی هیهات من‌الذلّه را در صدر فریادهای حق طلبانه‌ی خود نشانده و به افتخار مقام سربازی گمنام امام زمان (روحی لمقدمه الفداء)  که از جانب امام راحل به ایشان اعطاء شده، نایل آمده‌اند.

ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی؛ به نیکی واقفید که سران دولت‌های استکباری و در رأس آنها آمریکای جنایتکار، رژیم غاصب صهیونیستی و اذناب آنان و گروهک‌های معاند تمام ترفندها و نیرنگ‌های خود را در صدمه زدن به مردم و نظام بکار بسته‌اند که بحمدالله با رصد و اقدام به موقع سربازان عرصه‌ گمنامی یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب می‌گردد. 

گر چه این تلاش‌های بی شائبه‌ی توأم با اعتقاد و تزکیه‌ی نفس، در لوح زرین الهی محفوظ مانده و در زمره‌ی باقیات و صالحات منظور شده و همواره دعای خیرتان بدرقه‌ی راهشان است؛ لیکن یقیناً والاترین پاداش این مجاهدت‌ها، جلب رضای حق تعالی، حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (حفظه الله) و رضایتمندی و برقراری امنیت برای ملت عزیز خواهد بود. 

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1720344
ارسال نظر
نظرات