شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:19 منتشر شده در مورخ: 1400/01/10 شناسه خبر: 1720367
فرمانده سپاه روح الله:

بزرگترین دستاورد اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است

بزرگترین دستاورد اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است
کریمی گفت: بزرگترین دستاورد اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است و این یکی از ماموریت های مهم بسیج سازندگی است که خوشبختانه تاکنون در آن موفق بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله در بازدید نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از اردوهای جهادی نوروزی در سطح شهر اراک و در جمع جهادگران بسیج سازندگی گفت: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری طنین انداز کردن تفکر و کار جهادی در کشور است و این نشان از اهمیت این تفکر است چراکه تاریخ ۴۲ ساله انقلاب اسلامی به وضوح نشان می دهد هرکجا با کار و روحیه جهادی پیش رفتیم توانستیم موفقیت ها و پیشرفت ها را به دست آوریم.

کریمی اظهار کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی تفکر و کار جهادی یک اصل مهم محسوب می شود و لذا باید تلاش کنیم تفکر جهادی فراگیر شود که لازمه این کار بسیج عمومی و هدایت عموم مردم و خصوصا جوانان در فعالیت های جهادی است.

وی ادامه داد: ثمره کار و روحیه جهادی باید خدمت رسانی همه جانبه برای تحقق عدالت و پیشرفت باشد چراکه این مسئله یکی از آرمان ها و شعارهای اصلی انقلاب است و همه باید در این مسیر تلاش کنیم.

فرمانده سپاه روح الله افزود: خوشبختانه امروز با طنین انداز شدن حرکت های جهادی شاهد تربیت حجم عظیمی از نیروهای جوان و دلسوز به انقلاب هستیم و این مسئله در گام دوم انقلاب با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

کریمی گفت: بزرگترین دستاورد اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است و این یکی از ماموریت های مهم بسیج سازندگی است که خوشبختانه تاکنون در آن موفق بوده است.

وی اضافه کرد: امروز فضای اردوهای جهادی جدای از اینکه مسائل تربیتی را دنبال می کند به یک سبک زندگی موفق تبدیل شده و باید با جدیت دنبال شود.

فرمانده سپاه روح الله گفت: بزرگترین سرمایه های اردوهای جهادی مردم و جهادگران مخلص هستند که بدون هیچ گونه ادعا و چشم داشتی در میدان خدمت رسانی حاضر می شوند و تمرکز اردوهای جهادی کادر سازی برای گام دوم انقلاب باید باشد.

کریمی با اشاره به اینکه الگویی که در اردوهای جهادی برای خدمت به مناطق محروم توسط جهادگران بسیجی انجام شد و بسیار موفق عمل کرد امروز برای رفع آسیب های اجتماعی در حال به کارگیری است بیان کرد: لازمه موفق شدن آن پشتیبانی و حمایت همه جانبه مسئولین و دستگاه های مرتبط است که باید به آن توجه شود.

وی ادامه داد: جهادگران بسیجی در هرکاری ورود پیدا کرده اند توانسته اند افتخارآفرینی کنند و حماسه هایی از جنس ایثار و ازخودگذشتگی رقم زدند.

فرمانده سپاه روح الله خازرنشان کرد: امروز مردم ایران و خصوصا مردم روستاها به جهادگران بسیجی افتخار می کنند و به وضوح می بینیم جهادگران در هر روستایی که حضور پیدا می کنند مردم آن منطقه با گرمی از آنها استقبال می کنند و این یک سرمایه بزرگ است.

جهادگران بسیجی سهم به سزایی در امید آفرینی در جامعه دارند

امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در بازدید نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از اردوهای جهادی نوروزی در سطح شهر اراک و در جمع جهادگران بسیج سازندگی گفت: خوشبختانه در نوروز سالجاری استقبال جوانان از اردوهای جهادی در سطح استان مرکزی بسیار چشمگیر بود و بسیجیان جهادگر توانستند با حضور خود در صحنه های مختلف جلوه هایی از کارآمدی بسیج و تفکر نجات بخش جهادی را رقم بزنند.

محترمی بیان کرد: جهادگران بسیجی سهم به سزایی در امید آفرینی در جامعه دارند و با حضور خود در مناطق محروم و کم برخوردار موجب دلگرمی مردم می شوند.

وی ادامه داد: نوروز سال ۱۴۰۰ جهادگران بسیج سازندگی در ابعاد مختلفی خدمت رسانی خود به ولی نعمتان را انجام می دهند که فعالیت های سازندگی و عمرانی، مقابله با بیماری کرونا، ایفای نقش در طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی، کشاورزی و دام و طیور و محرومیت زدایی در همه ابعاد از جمله فعالیت های جهادگران بسیجی است.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: بیش از ۸۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در ایام نوروز سال ۱۴۰۰ که عمدتا از دانشجویان و طلبه های بسیجی هستند در سراسر استان برای ساخت ۲۵ منزل محرومین خدمت رسانی می کنند.

وی اضافه کرد: ۲ گروه جهادی در منطقه سی سخت و ۲ گروه جهادی در منطقه زابل سیستان و بلوچستان در ابعاد مختلف به ولی نعمتان انقلاب خدمات ارائه می دهند.

محترمی بیان کرد: همچنین بیش از ۷۰۰ گروه جهادی در سطح استان در قالب قرارگاه کمک مومنانه و طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی خدمت رسانی می کنند که تاکنون بیش از ۱۳۱ میلیارد تومان خدمات در قالب کمک های مومنانه ارائه شده است.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی بیان کرد: یکی از عرصه های دیگری که جهادگران بسیج سازندگی مشغول خدمت رسانی هستند بهداشت دام و طیور است که در سراسر استان بیش از ۱۲ گروه جهادی متخصص در این قالب خدمت رسانی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود تا پایان نوروز سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۲۰۰ جهادگر با ارائه بیش از ۱۰ هزار نفر روز خدمت در مناطق محروم فعالیت داشته باشند و این یک افتخار بزرگ در کارنامه جهادگران بسیج سازندگی است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1720367
ارسال نظر
نظرات