شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:45 منتشر شده در مورخ: 1400/01/11 شناسه خبر: 1720462
نماینده ولی فقیه در مازندران:

مسئولان فرهنگی نسبت به رهاشدگی فضای مجازی بی‌تفاوت نباشند/ترویج مظاهر غربی زیبنده مردم ولایی نیست

مسئولان فرهنگی نسبت به رهاشدگی فضای مجازی بی‌تفاوت نباشند/ترویج مظاهر غربی زیبنده مردم ولایی نیست
آیت الله محمدباقر محمدی لائینی گفت: متاسفانه شاهد یک رهاشدگی در فضای مجازی، فرهنگی، اقتصادی و همچنین حوزه نظارت ها هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی سه شنبه شب در مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت شهید مدافع امنیت مصطفی نوروزی و همرزمانش در مصلی امام خمینی (ره) ساری اظهار کرد: انقلاب اسلامی به چهار سرچشمه متصل و پیوند دارد، مشروعیت فقهی و الهی خود را از بعثت و غدیر، الگوی خود را از عاشورا، صلابت و قدرت و اقتدار خود را از مردم و فلسفه و معنا و مفهومش را از انتظار گرفته است.

وی افزود: حضور مردم، انقلاب اسلامی ما را پیروز کرده است؛ حضور باشکوه مردم در ۱۲ فروردین ۵۸ و انتخاب جمهوری اسلامی، حضور در انتخابات ها، راهپیمایی ها، تشییع جنازه شهدا، در حمایت از ولایت و رهبری، در محکومیت فتنه ها اینها باعث اقتدار و قدرت انقلاب ما شده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: چیستی و چرایی انقلاب با انتظار گره خورده است، و این انقلاب زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) است.

این مسئول تصریح کرد: اگر انتظار و مهدویت و آینده خوبی که خدا وعده داده نمی بود، انقلاب ما فلسفه ای نداشت؛ فلسفه انقلاب ما رسیدن به آن نقطه آرمانی است.

محمدی لائینی ادامه داد: دشمن بدنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است و می خواهد مردم را دلسرد و مایوس کند و در مقابل مقام معظم رهبری بر حضور حداکثری در انتخابات آینده تکیه می کنند و علاج دردها را حضور در انتخابات می داند.

وی خاطرنشان کرد: ما هم به شدت ناراحت هستیم از هر مسئله ای که باعث دلسرد و ناراحت کردن مردم می شود که البته بعضی به خاطر ناکارآمدی و ضعف مدیریت و بعضی از باب خیانت و نفوذ صورت می گیرد.

امام جمعه ساری گفت: متاسفانه شاهد یک رهاشدگی در فضای مجازی، فرهنگی، اقتصادی و همچنین حوزه نظارت ها هستیم.

محمدی لائینی بیان کرد: مسئولین فرهنگی استان و شهرستان باید نظارت لازم را داشته باشند و در این زمینه برنامه ریزی کنند، باید نسبت به حوزه فرهنگ جدی باشند.

وی تصریح کرد: ترویج مظاهر غربی، زیبنده یک شهرستان شهید داده و ولایی و علوی نیست.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مفاسدی که در شوراهای شهر اتفاق افتاده واقعا زیبنده این ملت باشرافت و انقلابی نیست، حیثیت و فداکاری های  این ملت بزرگ با این لکه های کوچک زیر سوال می رود!

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720462
ارسال نظر
نظرات