شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1400/01/11 شناسه خبر: 1720484
رئیس هیات کشتی شهرستان گرمه:

جنس انقلاب ۵۷ انسانی بود/ تحقق دموکراسی واقعی در کشور

جنس انقلاب ۵۷ انسانی بود/ تحقق دموکراسی واقعی در کشور
حسین دوست محمدی با بیان اینکه نوع و جنس انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بیشتر انسانی بود تا صنعتی گفت: هر چند در حوزه صنعت و تولید علم همچون سلول های بنیادین و نانو، هوافضا در دنیا حرفی برای گفتن داریم اما بیشترین تاثیر انقلاب اسلامی در حوزه انسانی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین دوست محمدی، رئیس هیات کشتی شهرستان گرمه در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهارکرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید، در دهه پنجم و در گام دوم انقلاب اسلامی نه‌تنها در برابر براندازی‌های سخت، نرم و هوشمند دشمنان مقاومت کرده، بلکه توانسته است به دستاوردهای قابل‌توجهی در عرصه‌های مختلف دست یابد.

دوست محمدی تاکید کرد: نوع و جنس انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بیشتر از دیدگاه انسانی بود تا صنعتی.

وی افزود: هر چند در حوزه صنعت و تولید علم همچون سلول های بنیادین و نانومواد و حوزه هوافضا در دنیا حرفی برای گفتن داریم اما بیشترین تاثیر انقلاب اسلامی در حوزه انسانی بود.

وی تصریح کرد: در حکومت های مختلف جهان جایی برای مردم عادی نیست و صاحبان قدرت و ثروت تعیین کننده تصمیمات آن کشورها هستند،اما به برکت انقلاب اسلامی دموکراسی به معنای واقعی در ایران اتفاق افتاده و خان و خان سالاری پایان یافت و از دل مردم نمایندگانی به عنوان رئیس جمهور و نماینده مجلس و شوراهای اسلامی شهر ها را تشکیل می دهند.

رئیس هیات کشتی گرمه خاطرنشان کرد: انحصار طاغوتیان و چپاول گران  بر مردم خاتمه یافته و با رشد عقول مردم به برکت جمهوری اسلامی انتخاب ها  تعالی یافته و مسیر پرفراز و نشیب حکومت علوی  با زمینه سازی "امت اسلامی" تحقق خواهد یافت.


انتهای پیام/محمدی

https://www.dana.ir/1720484
ارسال نظر
نظرات