شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1400/01/11 شناسه خبر: 1720518
گزارشی از یک ایثارگری؛

از دستگیری ۴۰ مدیر در زمین خواری ۳ هزار میلیاردی تا احتکار دارویی دختر وزیر

از دستگیری ۴۰ مدیر در زمین خواری ۳ هزار میلیاردی تا احتکار دارویی دختر وزیر
امنیت و آرامشی که امروز در جامعه حکم فرماست ثمره تلاش و حماسه آفرینی سربازان گمنام است، زحمت کشانی که برای حفظ و حراست از جان، مال و ناموس مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، ماه شعبان است و جشن و سرورهای این روزها با هفته سربازان گمنام مصادف شده است، کسانی که در نهایت پاکی، صفا، صداقت، درستی، صلابت و اقتدار در طول عمر انقلاب در خط مقدم پاسداری از نظام و انقلاب و ولایت بوده و هستند.

امنیت از نشانه های اقتدار یک کشور است و نعمت امنیت که در کشور ما وجود دارد، هدیه ای از سمت خداوند و نتیجه تدابیر مقام معظم رهبری است و بی شک بسیاری از پیشرفت های سیاسی، علمی، اقتصادی و فرهنگی ایران مرهون همین امنیتی است که فرزندان گمنام این مرز و بوم روز و شب در حفظ و ارتقای آن تلاش کرده اند.
 
از توطئه ها و فتنه های دشمنان و خائنین در داخل کشور تا دورترین مرزهای خارج از کشور، دستگیری تیم های تروریستی، کشف فسادهای میلیاردی، مقابله با فساد اقتصادی اعم از پولشویی، سودجویی های شخصی، شرکت های هرمی، احتکار وقاچاق از اقدامات این مجاهدان است که رضایتمندی جامعه و مسئولان را به دنبال داشته است.
 
البرز نیز همانند دیگر استان های کشور از وجود سربازان گمنام بی بهره نبوده و همواره خدمات آن ها امنیت را برای کوچکترین استان کشور به ارمغان داشته است، اواخر سال ۹۹ بود که ۳۲۰ هکتار از اراضی دولتی نظرآباد با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و پیگیری ‌های دستگاه قضایی از دست زمین خواران خارج شد.
 
در این پرونده ۴۰ نفر از نیرو‌های شهرداری، آموزش و پرورش و ثبت اسناد و املاک به جرم ارتشا و دست درازی به اموال دولتی دستگیر شدند. ارزش مالی اراضی تصرف شده توسط این افراد بیش از ۳ هزار میلیارد تومان بود و بیش از ده‌ها هزار سند و مدرک دولتی که توسط متهمان از ادارات به سرقت رفته بود در منزل شخصی متهمان توسط سربازان گمنام کشف و ضبط شد.
 
آبان ۹۸ پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه استان البرز، ۱۵۰ نفر از لیدرهای مخل امنیت در البرز را بازداشت کردند. براساس اعترافات  دستگیرشدگان، این افراد توسط عوامل آموزش دیده در داخل و خارج از کشور اجیر شده و با دریافت مبالغی اقدام به آتش زدن مراکز دولتی و عمومی کرده بودند.
 
مرداد ماه سال ۹۷ بود که سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد که برنامه ای در جهت شناسایی محتکران و کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را انبار می کنند، به رده های مقاومت ابلاغ شده و در این زمینه مامور شده اند.
 
به دنبال این ابلاغ یک انبار مواد دارویی توسط شبکه شناسایی بسیج  در استان البرز کشف و بالغ بر ۵ میلیون و ۴۶۲ هزار  و ۲۰۰ عدد داروی ایرانی، تعداد یک میلیون و ۲۹ هزار عدد داروی خارجی و ۹۸ هزار و ۳۰۵ داروی تاریخ گذشته از این انبار کشف و ضبط شد. 
 
ارزش داروهای ضبط شده از این انبار بالغ بر ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برآورد شد و بررسی های اولیه نشان داد که یکی از مالکین این انبار شبنم نعمت زاده دختر وزیر دولت یازدهم بود. کشف این انبار تقدیر امام جمعه کرج را در آن زمان از دستگاه قضا و سربازان گمنام به دنبال داشت. 
 
 دستگیری ۱۳ نفر از پرسنل شهرداری کرج در همان سال توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) به واسطه ساخت و سازهای غیر مجاز هم اقدام دیگری بود که در راستای سالم سازی و برخورد قاطع با تخلفات انجام شد، همچنین کشف بزرگترین انبار احتکار اقلام بهداشتی کشور در اشتهارد در قالب ۱۰۰ میلیون دستکش هم از دیگر اقدامات این تلاش گران حوزه امنیت بود.
 
آنچه گفته شد قطره از دریای ایثار سربازان گمنام در استان البرز بوده و امنیت و آرامشی که امروز در جامعه حکم فرماست ثمره تلاش و حماسه آفرینی آنهاست، زحمت کشانی که برای حفظ و حراست از وجب به وجب این این خاک مقدس از هیچ حماسه و مجاهدتی فروگذاری نمی  کنند.
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1720518
ارسال نظر
نظرات