شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1400/01/11 شناسه خبر: 1720532
در قالب ۶۰ گروه جهادی برگزار شد؛

نوروز جهادگران "مرد میدان" در گلستان/ حضور ۳۴۰ جهادگر از تهران و کرج در مناطق محروم مراوه تپه + تصاویر

نوروز جهادگران "مرد میدان" در گلستان/ حضور ۳۴۰ جهادگر از تهران و کرج در مناطق محروم مراوه تپه + تصاویر
مدیر پروژه های جهادی شهرستان مراوه تپه گفت: اردوی جهادی مردمی تحت نام "مرد میدان" متشکل از  ۳۴۰ جهادگر از استان های تهران و کرج از ۲ فروردین فعالیت خود را در زمینه عمرانی در شهرستان محروم مراوه تپه آغاز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، مهدی سادین مدیر پروژه های جهادی شهرستان مراوه تپه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اردوی جهادی مردمی تحت نام "مرد میدان" متشکل از  ۳۴۰ جهادگر در قالب ۶۰ گروه از استان های تهران و کرج برای اولین بار از ۲ فروردین فعالیت خود را در زمینه عمرانی جهت رفع نیازهای مردم محروم در شهرستان محروم مراوه تپه آغاز کرد و این فعالیت ها تا ۱۷ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

 
وی افزود: این گروه های جهادی با توجه به سختی راه دسترسی و کمبود امکانات لجستیکی، در ۱۵ روستا و شهر مراوه تپه اقدام به ساخت ۴۰ سرویس بهداشتی برای خانوارهای محروم و تعمیر ۱۵ مدرسه  کرده اند و تقریبا تمامی پروژه ها به مرحله بهره برداری رسیده است.
 
سادین اذعان داشت: ۳۴۰ جهادگر از تهران و کرج به صورت مرحله ای در مراوه تپه حضور داشته و دارند و قریب به ۸۰ نفر از نیروهای بومی نیز با این گروه های جهادی همکاری کرده اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720532
ارسال نظر
نظرات