شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:17 منتشر شده در مورخ: 1400/01/11 شناسه خبر: 1720568
رتش جمهوری اسلامی ایران:

رای ایرانیان به جمهوری اسلامی در 12 فروردین نشانگر استکبارستیزی و استقلال طلبی بود

رای ایرانیان به جمهوری اسلامی در 12 فروردین نشانگر استکبارستیزی و استقلال طلبی بود
ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد مشارکت حداکثری مردم و رای قاطع مردم به جمهوری اسلامی در 12 فروردین 58 نشانگر خواست ملت ایران اسلامی در استکبار ستیزی، آزادی خواهی و استقلال طلبی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ارتش جمهوری اسلامی ایران، به مناسبت ۱۲ فروردین «روز جمهوری اسلامی ایران»، بیانیه ای صادر کرد.

 
این بیانیه به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
دوازدهم فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی ایران همچون برگی زرین و درخشان در تقویم پرافتخار کشورمان  می‌درخشد. این روز یادآور حماسه پرشکوه زنان و مردان بصیری است که با پایان دادن به حکومت مستبد ستم شاهی و رأی حداکثری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در برابر توطئه ها و دشمنی های مستکبران و بدخواهان انقلاب شکوهمند و نوپای اسلامی ایستادند و باعث حرکت قطار انقلاب در مسیر پر افتخار استقلال و آزادی شدند.
 
مشارکت حداکثری مردم و رای قاطع به جمهوری اسلامی نشانگر خواست ملت ایران اسلامی در استکبار ستیزی، آزادی خواهی و استقلال طلبی بود. انقلاب شکوهمند اسلامی، با حرکت انقلابی و آگاهانه آحاد ملت عزیز در روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ تثبیت شد و مسیر اعتلا و افتخار را در پیش گرفت و با پشت سر گذاشتن رویدادهای بزرگی همچون جنگ تحمیلی هشت ساله، تحریم های ظالمانه و انواع توطئه های سیاسی، فرهنگی و تهدیدهای نظامی، قله های سرافرازی و شکوه را فتح کرده است.
 
ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال جدید که به  نام سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری شده همچون گذشته، ضمن صیانت از  کیان  ایران اسلامی به حرکت جهادی خود در نیل به آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای والامقام در مسیر پیشرفت‍های نظامی و دفاعی و ارتقای امنیت و اعتلای موقعیت کشورمان که ضامن توسعه و پیشرفت ملی است، ادامه خواهد داد.
 
ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، بدون تردید با یاری خداوند متعال و حضور گسترده ملت قهرمان و مقاوم ایران اسلامی در انتخابات پیش رو، بار دیگر جلوه های استقلال، آزادی و اقتدار ایران سربلند اسلامی نمایان خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1720568
ارسال نظر
نظرات