شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:19 منتشر شده در مورخ: 1400/01/12 شناسه خبر: 1720645
در روز های ۱۲ و ۱۳ فروردین؛

ورود به مناطق تحت حفاظت محیط زیست گلستان ممنوع شد

ورود به مناطق تحت حفاظت محیط زیست گلستان ممنوع شد
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گلستان از ممنوعیت ورود، اسکان و بازدید از مناطق تحت مدیریت و حفاظت این اداره کل در روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ محمد رضا کنعانی امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تاکیدات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان  و دستورالعمل صادره از سازمان حفاظت محیط زیست کشور به منظور رعایت اصول ایمنی و حفظ جان مردم و جلوگیری از شیوع و انتقال این بیماری ، تا اطلاع ثانوی ورود، اسکان و بازدید از تمامی مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست در روز ۱۲ فروردین وروز انس با طبیعت (۱۳ فروردین)اکیدا ممنوع است.

وی افزود: مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست شامل تفرجگاه ها، مناطق حفاظت شده، پارک ملی و تالاب‌های بین المللی است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان  تصریح کرد: به منظور حفظ سلامت عمومی و پیشگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹ از تمامی هم استانی‌ها، مسافرین و هموطنان  درخواست می‌شود ، از مراجعه به همه مناطق تحت حفاظت محیط زیست استان در روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) خودداری کرده و توصیه می‌شود برای حفظ سلامت خود و دیگران در خانه بمانند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1720645
ارسال نظر
نظرات