شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:17 منتشر شده در مورخ: 1400/01/12 شناسه خبر: 1720659
پرچمدار پارالمپیک ریو 2016:

نظام جمهوری اسلامی ایران برخاسته از مردم است/ ولایتمداری خواست حاج قاسم از مردم بود

نظام جمهوری اسلامی ایران برخاسته از مردم است/ ولایتمداری خواست حاج قاسم از مردم بود
عشرت کردستانی با بیان این که نظام جمهوری اسلامی ایران برخواسته از مردم است، گفت: مردم همیشه از نظام حمایت کرده اند از این رو دشمنان داخلی و خارجی به دنبال از بین بردن اعتماد و از بین بردن امید مردمی هستند اما علی رغم مشکلاتی که وجود دارد ما به آینده ی کشور خود امیدواریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عشرت کردستانی پرچم دار پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ در گفتگو با راه آرمان، در رابطه با فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز نظام جمهوری اسلامی گفت: نود و نه درصد آری به جمهوری اسلامی ایران یعنی مردم ایران همیشه در صحنه بودند و این را به رخ جهانیان کشیده اند و همیشه در سختی ها از نظام دفاع کرده اند.

وی ادامه داد: می طلبد با ولایت مداری حداکثری که خواست سردار سلیمانی بود؛ همچون گذشته از نظام جمهوری اسلامی دفاع کنیم.

دارنده مدال طلای بازی های پاراآسیایی بیان کرد:اگر چه دشمن با تبلیغات خود و تعداد زیاد شبکه های ماهواره ای به دنبال این است که از علاقه مردم به نظام بکاهد اما از آنجا که این نظام برخواسته از مردم است، هرگز چنین اتفاقی نمی افتد.

کردستانی با اشاره به نظام مردمی ایران عنوان کرد: وقتی ملتی همچون جمهوری اسلامی ایران بسیج و آگاه شود،انقلابش را به جهان صادر می کند.

این بانوی قهرمان کرمانی با بیان این که نظام جمهوری اسلامی ایران برخواسته از مردم است، ادامه داد: مردم همیشه از نظام حمایت کرده اند از این رو دشمنان داخلی و خارجی به دنبال از بین بردن اعتماد و از بین بردن امید مردمی هستند اما علی رغم مشکلاتی که وجود دارد ما به آینده ی کشور خود امیدواریم.

پرچمدار پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ با اشاره به انتخابات پیش رو تشریح کرد:می طلبد که مردم با بسیج همگانی، ولایت مداری و بصیرت همچون گذشته در انتخابات پیش رو پای صندوق های رای بیایند و انتخاب اصلح را داشته باشند.

دارنده مدال طلای بازی های پاراآسیایی بیان کرد:تمام سرمایه ی این نظام مردم هستند همانگونه که مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی های خود به این موضوع تاکید کرده اند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1720659
ارسال نظر
نظرات