شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1400/01/12 شناسه خبر: 1720695
آیت الله دری نجف آبادی:

۱۲ فروردین سرآغاز حاکمیت تمدن اسلامی است

۱۲  فروردین سرآغاز حاکمیت تمدن اسلامی است
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به مناسبت روز جمهوری اسلامی گفت: 12 فروردین مهر تایید مردمی بر انقلاب و سرآغاز حاکمیت تفکر و تمدن اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی گفت: 12 فروردین مهر تایید مردمی بر انقلاب و سرآغاز حاکمیت تفکر و تمدن اسلامی است. 

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در این بیانیه آورده است: یوم‌الله ۱۲ فروردین یادآور فریاد ملتی متمدن و سربلند از درون تاریخ است که ندای صلح، عدالت طلبی و خودباوری آنها در سایه انقلاب اسلامی به گوش جهانیان رسید و با پشتیبانی از آرمان‌های بنیانگذار این انقلاب شکوهمند مسیری جدید از عزتمندی و اقتدار پیش روی خود و تمامی آزادادیخواهان جهان قرار داد. 

در بخشی از این بیانیه آمده است: یوم‌الله 12 فروردین سرآغازی بر حیات واقعی اسلام در عصر دنیا داران جاه طلب و ‏زورمداران هواپرست است که از معنویت و روحانیت گسسته و سعادت ابدی خود را در پیروی از امیال و آرزوهای ‏مادی و حیوانی جستجو کرده اند. 

آیت‌الله دری نجف‌آبادی در این بیانیه می افزاید: تاکید بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در انجام رفراندوم در مدت کوتاهی پس از پیروزی انقلاب اسلامی دلالت بر اهمیت و نقش مردم در تعیین سرنوشت و الگوی حکومت و اداره جامعه و قانونمندسازی ساختار و بنیان‌های نظام داشته و خط بطلانی بر تبلیغات مسموم استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی به شمار می‌رود. 

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: 12 فروردین را می توان تجلی واقعی اراده و عزم راسخ در تعیین سرنوشت کشور و نظام و نشان از روحیه استقلال طلبی و آزادیخواهی ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی دانست که با رای اکثریت قاطع مردم (2/98 درصد) در رفراندومی ملی بروز و ظهور یافت. 

در ادامه این بیانیه عنوان شده است: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با پشتیبانی ملت انقلابی به پیروزی رسید و در طول عمر با برکت انقلاب با این پشتیبانی و حمایت قله های بزرگی فتح و گام های مهمی در راستای اعتلای نظام اسلامی برداشته شد. 

این بیانیه می افزاید: ملت آگاه، مومن، زمان شناس و با بصیرت ایران اسلامی در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره با پشتیبانی از آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری عشق و علاقه خود به انقلاب اسلامی را فریاد زده است و امسال نیز در انتخابات ۲۸ خردادماه که فرصتی دوباره برای تثبیت اقتدار و عظمت نظام اسلامی محسوب می‌شود با حضور خود تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند. 

در پایان ابن بیانیه آمده است: خداوند بر توفیقات تمامی خدمتگزاران به نظام اسلامی بیفزاید و سایه مقام معظم رهبری را بر سر ملت همیشه در صحنه حفظ و روح بلند امام راحل و شهدای گرانسنگ را در جوار بارگاه قدس مأوا عنایت فرماید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720695
ارسال نظر
نظرات