شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:11 منتشر شده در مورخ: 1400/01/12 شناسه خبر: 1720701
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی:

نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از مردمی‌ترین حکومت‌های حاضر جهان است

نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از مردمی‌ترین حکومت‌های حاضر جهان است
حجت‌الاسلام نیک‌بین گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران از بدو شروع، در میزان مشارکت مردم و آینده خود یکی از مردمی‌ترین حکومت‌های حاضر جهان است که به طور متوسط هر سال، مردم اصل انقلاب را با حضور در پای صندوق‌های رأی تأیید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین، نماینده مردم کاشمر، خلیل‌آباد، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ با اشاره به ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران از بدو شروع خود که قریب به بیش از ۹۸ درصد مردم رأی به آن دادند در میزان مشارکت مردم و آینده خود یکی از مردمی‌ترین حکومت‌های حاضر جهان است.

وی با بیان اینکه مردم در این ۴۰ سال گذشته به طور متوسط هر یک سال، اصل انقلاب را با حضور در پای صندوق‌های رأی تأیید کردند، خاطرنشان کرد: مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رأی، مهر تأیید بر اصل جمهوری اسلامی دادند.

نماینده مردم کاشمر با تأکید بر اینکه این حضور در پای صندوق‌های رأی به‌منظور رضایت‌مندی ۱۰۰ درصدی از تمامی جریان‌های حاکم و عملکرد دولت‌ها نیست، تصریح کرد: مردم درعین‌حال که منتقد هستند و اعتراضات و صحبت‌هایی دارند پای صندوق‌های رأی هم حضور پیدا می‌کنند.

وی همچنین اذعان کرد: افرادی که بعضاً صحبت از رفراندوم می‌زنند باید بدانند که همین انتخابات‌های مختلفی که در سطح کشور برگزار می‌شود رفراندوم‌هایی است که هرساله مردم به جمهوری اسلامی ایران با حضور خود جمله جمهوری اسلامی ایران بله را دارند برای چندمین بار تأیید می‌کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720701
ارسال نظر
نظرات