شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1400/01/12 شناسه خبر: 1720702
مدیر تیم های ملی سپک تاکرا:

مردم ایران در روز ۱۲ فروردین جلوه ای از وعده خداوند را به تحقق رساندند/جمهوری اسلامی ایران به مردمی ترین نظام در دنیا تبدیل شده

مردم ایران در روز ۱۲ فروردین جلوه ای از وعده خداوند را به تحقق رساندند/جمهوری اسلامی ایران به مردمی ترین نظام در دنیا تبدیل شده
مرادی گفت: مردم ایران در روز دوازدهم فروردین با اراده ای که برای استقرار یک حکومتی کاملا مردمی به میدان آوردند جلوه ای از وعده خداوند را به تحقق رساندند و استقرار جمهوری اسلامی توسط حضرت امام(ره) موجب جاری شدن یکی از نعمت های بزرگ الهی برای ملت بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد مرادی  مدیر تیم های ملی سپک تاکرا و رییس سازمان آمادگی جسمانی و روشهای تمرینی ایران در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به روز جمهوری اسلامی و اهمیت آن گفت: روز دوازدهم فروردین ماه به عنوان روز جمهوری اسلامی آغاز حیات طیبه انقلاب اسلامی است که به عنوان یکی از روزهای مهم و سرنوشت ساز در تاریخ کشور به ثبت رسیده است.

وی افزود: مردم ایران در روز دوازدهم فروردین با اراده ای که برای استقرار یک حکومتی کاملا مردمی به میدان آوردند جلوه ای وعده خداوند را به تحقق رساندند و استقرار جمهوری اسلامی توسط حضرت امام(ره) موجب جاری شدن یکی از نعمت های بزرگ الهی برای ملت بود.

رییس سازمان آمادگی جسمانی و روشهای تمرینی ایران اظهار کرد: جمهوری اسلامی در طول ۴۲ سال گذشته با گام برداشتن در راستای خواست و اراده مردم که همان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است امروز به مردمی ترین نظام در دنیا تبدیل شده و این به برکت خون صدها هزار شهید والامقام و هدایت های امامین انقلاب است.

وی بیان کرد: ملت ایران در طول ۴۲ سال گذشته با حضور معنادار خود در صحنه های مختلف در صف اول دفاع از آرمان های نظام اسلامی بوده و به یاری خداوند این نظام تا پیروزی نهایی جبهه حق و تشکیل تمدن اسلامی ادامه پیدا خواهد کرد و البته آنچیزی که باید بیشتر امروز مورد توجه مسئولین باشد توجه به خواست و مشکلات مردم است و باید نهایت توان خود را در این خصوص بگذارند چراکه باید به خواست و نظر مردم احترام گذاشت.

مرادی گفت: در سالجاری که یکی از سرنوشت ساز ترین وقایع تاریخ یعنی انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم ملت ایران با حضور به موقع خود در صحنه انتخابات بار دیگر آری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام خواهند کرد و پاسخ یاوه گویی های دشمنان قسم خورده را می دهند.

وی خاطر نشان کرد: بنده به عنوان عضوی از جامعه ورزشکاران ابتدا یاد و خاطر بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای عزیز انقلاب اسلامی در همه عرصه ها را گرامی می دارم و ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری اعلام می کنم در راستای تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720702
ارسال نظر
نظرات