شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 21:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/12 شناسه خبر: 1720765
یک استاد دانشگاه:

تلاش‌های رهبری، انقلاب را مردمی نگاه داشت

تلاش‌های رهبری، انقلاب را مردمی نگاه داشت
فیروززاده گفت: اگر تلاش‌های رهبری نبود نظام اسلامی روزبه‌روز از مردم دورتر می‌شد؛ باید گفت تلاش‌های رهبری انقلاب اسلامی را مردمی نگاه داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیرعلی فیروززاده، دکترای مدیرت بازرگانی و از فعالین فضای کسب‌وکارهای نوین در نیشابور در گفت و گو با صبح توس گفت: پیروزی انقلاب اسلامی یک اتفاق بسیار مبارک و در راستای اراده خداوند و در راستای ظهور منجی عالم بشیرت بود و خدا را شاکریم که در این مسیر بوده و هستیم.

وی افزود: عملکرد نظام اسلامی را باید به دو بخش تقسیم کرد. گروه اول عملکرد افرادی است که جان و آبروی خود را در جبهه‌های جنگ فدا کردند و بعدازآن در حوزه معیشت، آبادانی و فنّاوری بی‌ادعا تلاش کردند که ازاین‌بین شهیدان فخری زاده، تهرانی مقدم، حاج قاسم سلیمانی و دیگر جوانان برومند که ناشناخته بودند می‌توان نام برد.

فیروززاده تأکید کرد: متأسفانه ایرادی که این گروه داشتند که باعث شد بعضی جاها ها ضربه بخوریم این بود که به دلیل حجب و حیا سعی نکردند کارهایشان را رسانه‌ای کنند و این گمنامی وجود داشت و مردم آن‌ها را دیر شناختند.

وی تصریح کرد: گروه دوم به‌عنوان احزاب چپ و راست بودند که انقلاب اسلامی را سهم خودشان دانستند و هر کس قسمتی از انقلاب را از آن خود دانستند که شاید بتوان آقازاده‌ها را به‌عنوان نمونه خوبی معرفی کنیم.

این دکترای مدیریت بازرگانی بیان داشت: باید امروزه با مردم به شفافیت صحبت کنیم و بگوییم که عملکرد این افراد بعد از 40 سال نارضایتی مردم را زیاد کرده است و باعث به وجود آمدن مشکلات در کشور هستند.

وی با اشاره به 8 درصد منابع دنیا در ایران افزود: وجود این مشکلات در ایران جای بسیار تعجب دارد که بیکاری و خوراک مشکل امروز مردم ما است و این جای سؤال دارد. اگر این مشکلات برطرف نشود جمهوری اسلامی آسیب‌های جدی خواهد دید.

فیروززاده ادامه داد: اگر تلاش‌های رهبری نبود نظام اسلامی روزبه‌روز از مردم دورتر می‌شد و نیاز است امروز و در عصر ارتباطات، مسئولین به مردم نزدیک‌تر شوند و صادقانه و شفاف‌تر با مردم صحبت کنند.

وی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران نظامی مردمی است و به همین دلیل نیازمند حجامت خوبی در بین مسئولین است تا افراد با سن بالا و معلوم‌الحال کنار گذاشته شوند و ملاک دیگر رابطه نباشد و تخصص جای آن را بگیرد.

این مدرس کسب‌وکار خاطر نشان کرد: تخصص و تعهد در قبال ایران اسلامی الآن ضرورت حل مشکلات است و باید زالوهای انقلاب را بدون تعارف از سمت‌هایشان بیرون بیندازند و با سازوکارها و قوانین بتوانند اشتغال، معیشت و تولید و کارآفرینی را حل کنند

وی اظهار داشت: مشکلات سفته‌بازی و پول‌شویی باید هر چه سریع‌تر پیگیری و حل شود تا موانع تولید برداشته شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720765
ارسال نظر
نظرات