شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:49 منتشر شده در مورخ: 1400/01/13 شناسه خبر: 1720797
آیت الله دری نجف آبادی:

توافق ایران و چین دستاورد‌های بزرگ برای کشورمان دارد/سیاست خارجی آمریکا یک‌جانبه و زورگویانه است

توافق ایران و چین دستاورد‌های بزرگ برای کشورمان دارد/سیاست خارجی آمریکا یک‌جانبه و زورگویانه است
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: توافق ایران و چین پنجره‌ای به سمت تقویت روابط بین‌المللی کشورمان است و باید از این فرصت ارزشمند به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی در پیامی آورده است: سند جامع همکاری چین و ایران یک نوع برنامه ریزی برای انواع همکاری‌های مختلف میان دو کشور است و در متن این سند بر ضرورت ایجاد مکانیزم و فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم برای توسعه همکاری‌ها در یک چشم انداز ۲۵ ساله تاکید شده است. 

 در متن سند جامع همکاری ۲۵ ساله میان ایران و چین برنامه‌هایی به چشم می‌خورد که عملیاتی شدن آن‌ها می‌تواند در مدت زمان مشخصی دستاورد‌های بزرگ برای هر دو طرف به خصوص کشورمان داشته باشد. 

کشور ایران به برکت انقلاب اسلامی یک کشور مستقل و مقتدر هم در منطقه و هم در جهان است و مسئولان رده‌های بالای مدیریتی کشور می‌تواند آزادانه برای توسعه و آبادانی میهن اسلامی با هر کشوری وارد مذاکره شوند و این توافق نیز با هدف گشایش روابط بین‌المللی و توسعه همه جانبه کشورمان برنامه‌ریزی شده است. 

اینکه روابط بین‌المللی کشورهای مختلف در انحصار آمریکای جنایتکار باشد به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و جهان باید با وضع قوانین و مقررات مدون و راهگشا در برابر توطئه‌ها و زورگویی‌های شیطان بزرگ بایستد. 

سیاست خارجی آمریکا یک‌جانبه و زورگویانه است و بسیاری از کشورهای جهان در سال‌های گذشته این سیاست‌های غلط و استکباری را تمکین نمی‌کنند و این مهم بیانگر این است که ایالات متحده باید در روابط بین‌المللی خود تجدید نظر کرده و به منافع ملت‌ها احترام بگذارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1720797
ارسال نظر
نظرات