شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 11:24 منتشر شده در مورخ: 1400/01/13 شناسه خبر: 1720822
فرماندار باغملک:

تمام مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری باغملک مسدود شد

تمام مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری باغملک مسدود شد
فرماندار باغملک تردد خودروها به مناطق گردشگری در سطح شهرستان را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، یکی از مناطق گردشگری استان خوزستان روستاهای زیبای شهرستان باغملک است که با نزدیک شدن به روز طبیعت با هجمه مردم مواجه می‌شوند که قصد دارند روز سیزدهم فروردین را در دامان طبیعت سپری کنند.

محمد نجاتی پور فرماندار باغملک در گفتگوی رسانه ای خود به دلیل شرایط کرونایی حاکم بر شهرستان و استان، از معذوریت در پذیرفتن گردشگران خبرداده و از محضر مردم خوزستان عذرخواهی کرده و به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت در روز طبیعت، مسیر منتهی به مناطق گردشگری این شهرستان را بسته است.

فرماندار باغملک تردد خودروها به مناطق گردشگری در سطح شهرستان را ممنوع اعلام کرد و افزود: اعضای ستاد مقابله با کرونا در وضعیت آماده باشند به سر می‌برند و در راستای اعمال محدودیت های اعلام شده انجام وظیفه می‌کنند.

وی از مسدود شدن محور صیدون به امامزاده عبدالله، راه روستایی ایذه به قلعه تل در مقطع ناشلیل به تنگ کرد، پوتو در بخش میداود، ورودی دهستان منگشت در مقطع دانشگاه آزاد، ورودی تمبی و مال اقا در مقطع میدان بختیاری قلعه تل و ایجاد محدودیت سختگیرانه در ورودی مرکز شهرستان در مقطع پل چم کوره و منجنیق خبر داد و تصریح کرد: از تمامی شهروندان درخواست می‌کنیم از هرگونه برگزاری مراسم ، دورهمی و خروج از منزل خودداری فرمایند و برای تامین سلامت عمومی خود و عزیزانشان و همکاری با ستاد کرونای شهرستان ، بیش از پیش پروتکل ها و ضوابط بهداشتی را رعایت کنند.

رییس ستاد کرونای شهرستان باغملک اظهار داشت: تعدادی از خودروها از قبل در مناطق گردشگری حضور پیدا کرده‌اند که باید هر چه سریعتر این مناطق را ترک کنند در غیر این صورت امروز اکیپ‌های گشت سیار برای اعمال جریمه یک میلیون تومانی به این مناطق اعزام خواهدشد.

نجاتی جریمه شکستن ممنوعیت تردد را مبلغ یک میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این جریمه بدون اغماض و توسط گشت‌های متعدد پلیس راهنمایی و پلیس راه در روز سیزدهم فروردین در سراسر شهرستان بویژه مناطق گردشگری امام زاده عبدالله ، مال اقا، تنگ کرد، ابوالعباس ، رباط، پوتو و... اعمال خواهد شد.

باغملک در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارد.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1720822
ارسال نظر
نظرات