شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 10:04 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1720938
جانشین قرارگاه جهادسازندگی استان خبر داد؛

اهدای ۱۰۰۰ تبلت به دانش‌آموزان محروم استان سمنان

اهدای ۱۰۰۰ تبلت به دانش‌آموزان محروم استان سمنان
مهدی کاشفی با اشاره به اینکه در حوزه آموزش مجازی برخی از دانش‌آموزان با مشکل روبرو شدند، گفت: یک هزار دانش آموز نیازمند در استان سمنان از تبلت برخوردار شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی کاشفی جانشین قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت زدایی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار  مرآت  گفت: هدف نهایی قرارگاه محرومیت زدایی توجه به نیازمندان و محرومان و تربیت نیروهای انقلابی در عرصه های مختلف برای توانمندی آنها است.

کاشفی با بیان اینکه مهمترین هدف این قرارگاه محرومیت‌ زدایی با استفاده از به کارگیری همه ظرفیت ها و توان و همچنین اجرای گفتمان انقلاب اسلامی است،اظهار کرد: مدیریت جهادی، انعطاف پذیری و حضور انقلابی در عرصه های مختلف رمز پیروزی نیروی مقاومت بسیج است.

جانشین قرارگاه محرومیت زدایی استان افزود: در رزمایش کمک مومنانه ظرفیت ها ایجاد شده که به دنبال آن انگیزه نیز در مردم ایجاد و حماسه ای بزرگ خلق شد، همین امر این رزمایش را از ایده به یک جریان تبدیل کرده است.

وی با توجه به اینکه در حوزه آموزش مجازی برخی از دانش‌آموزان با مشکل روبرو شدند، گفت: هدف قرارگاه محرومیت زدایی حل این مشکل برای دانش آموزان نیازمند بوده است.

 کاشفی با بیان اینکه در سال ۹۹ بیش از ۱۰۰۰ عدد تبلت در بین دانش آموزان نیازمند استان در مناطق محروم، روستایی و مناطق کم برخوردار توزیع شد، اظهار کرد: ارزش این تعداد تبلت بیش از ۴ میلیارد تومان بوده که توسط سپاه، بسیج سازندگی، بسیج اصناف، بسیج ادارات و سایر اقشار مختلف بسیج و خیرین و دستگاه های اجرایی ذیربط تامین و اهدا شده است.

وی افزود: امروز سپاه و قرارگاه محرومیت زدایی اولویت‌های اصلی کشور را برای خود به یک ماموریت و رسالت مهم تبدیل کرده است و چشم اندازعالی بسیج  تشکیل جبهه‌های خدمت رسانی و محرومیت زدایی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720938
ارسال نظر
نظرات