شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:05 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1720948

آغاز عملیات احداث چهار هزار متر مربع فضای سبز در بلوار نظام مهندسی سنندج

آغاز عملیات احداث چهار هزار متر مربع فضای سبز در بلوار نظام مهندسی سنندج
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج گفت: در راستای ساماندهی بلوار نظام مهندسی در فاز نخست عملیات احداث ۴۵۰۰ متر مربع فضای سبز در حاشیه این بلوار آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فواد کریمی مدیر شهرداری منطقه سه سنندج در گفتگو با خبرنگار کردتودی عنوان کرد: بلوار نظام مهندسی  یکی از بلوارهای سطح شهر است که در سال ۹۴ به بهره برداری رسید.

کریمی بیان کرد: سال گذشته و در راستای ساماندهی بلوارهای سطح منطقه عملیات ساماندهی و احداث فضای سبز در بلوار ساحلی و بلوار انتظام انجام شد.

وی افزود: بلوار نظام مهندسی هم یکی دیگر از بلوارهای سطح منطقه است که عملیات ساماندهی آن در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

کریمی از آغاز عملیات احداث ۴۵۰۰ مترمربع فضای سبز در بلوار نظام مهندسی سنندج خبر داد و گفت: طول این بلوار یک کیلومتر و عرض آن ۳۶ متر است.

وی تصریح کرد: در راستای احداث فضای سبز در بلوار نظام مهندسی تا کنون عملیاتی نظیر جدول گذاری، خاکریزی، نصب روشنایی، نصب ست بازی و عملیات هدایت آبهای سطحی این بلوار انجام شده است.

 مدیر شهرداری منطقه سه سنندج با بیان اینکه ساماندهی بلوار نظام مهندسی در چندین فاز اجرا خواهد شد، گفت: امیدواریم با احداث فضای سبز به ویژه در حاشیه بلوارها و توسعه سرانه فضای سبز در سطح شهر بتوانیم موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم نماییم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720948
ارسال نظر
نظرات