شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:26 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1720969
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان:

ظرفیت حوزه های باغبانی، صنایع تبدیلی، دام و طیور و شیلات شناسایی شده اند

ظرفیت حوزه های باغبانی، صنایع تبدیلی، دام و طیور و شیلات شناسایی شده اند
منصور رضوانی جلال گفت: در حوزه های مختلف باغبانی و صنایع تبدیلی و دام و طیور و شیلات ظرفیت ها شناسایی شده اند و واحدهایی که بالای 60 تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در حال ساخت هستند پشتیبانی می شوند تا هر چه سریعتر آماده به کار شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، منصور رضوانی جلال، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ گفت: از همان ابتدای سال و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری سال تولید پشتیبانی ها و رفع موانع نامگذاری شد در استانداری جلسه ای برگزار شد .

وی افزود: قرار است طرح هایی که در واقع نیمه تمام هستند احیا شوند و طرح هایی که فعال هستند و با ظرفیت ناقص کار می کنند شناسایی شوند.

رضوانی جلال ادامه داد: سرمایه گذاری های جدید باید در جاهایی که نیاز است انجام شود و هر کدام از کارهای تولیدی باید موانع آنها شناسایی و پشتیبانی از آنها صورت گیرد.

وی افزود: در حوزه های مختلف باغبانی و صنایع تبدیلی و دام و طیور و شیلات ظرفیت ها شناسایی شده اند و واحدهایی که بالای 60 تا 80 درصد در حال ساخت هستند پشتیبانی می شوند تا هر چه سریعتر آماده به کار شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720969
ارسال نظر
نظرات