شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:46 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1720982
معاون اول رییس جمهور مطرح کرد؛

اقتصاد مقاومتی، راهبرد اصلی دولت در همه استان‌ها

اقتصاد مقاومتی، راهبرد اصلی دولت در همه استان‌ها
جهانگیری با تاکید براینکه اقتصاد مقاومتی به عنوان راهبرد اصلی دولت در همه استان‌ها در حال پیگیری است، گفت: در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مسایل پیش رو مطرح و موانع و چالش های موجود بر سر پیشرفت اقدامات استانی بررسی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور صبح امروز در بدو ورود به شهر مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خراسان رضوی مهمترین استان کشور از نظر جمعیت ، وسعت و شرایط فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی است.

وی با اشاره به شرایط و پتانسیل‌های کنونی این استان در زمینه‌های صنعتی ، کشاورزی ، خدمات و گردشگری زیارتی، گفت : این استان می‌تواند همواره به کانون‌های مهم توسعه و پیشرفت ایران تبدیل شود.

دکتر جهانگیری همچنین با اشاره به هم مرز بودن این استان با دو کشور دوست و همسایه،افغانستان و ترکمنستان افزود: این ظرفیت می‌تواند زمینه صدور کالا‌ها و ارتباط اقتصادی با این کشور‌ها را فراهم کند.

معاون اول رئیس جمهور ی با اشاره به افتتاح طرح‌های مهم شهری در مشهد در این سفر خاطرنشان کرد: مشهد بعد از تهران کلان شهر بزرگ کشور است و با مسایل پیچیده در بخش‌های حمل و نقل، زیبا شناسی و حاشیه نشینی متعددی روبرو است که باید به این مسایل توجه شود.

دکتر جهانگیری تصریح کرد: در این سفر جلسات متعددی با مسئولان استان برگزار می‌شود که امیدوارم به نتایج خوبی برای توسعه و پیشرفت استان خراسان رضوی دست یابیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1720982
ارسال نظر
نظرات