شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1721001
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

پایان قدرت نمائی عامل شرارت‌های سریالی در چابهار/ ۱۱۲۷ حلقه لاستیک قاچاق در ایرانشهر کشف شد

پایان قدرت نمائی عامل شرارت‌های سریالی در چابهار/ ۱۱۲۷ حلقه لاستیک قاچاق در ایرانشهر کشف شد
سردار احمد طاهری از دستگیری عامل شرارت های سریالی در چابهار و کشف هزار و یکصد و بیست و هفت حلقه لاستیک قاچاق در ایرانشهر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در عملیات پلیس سیستان و بلوچستان، شرور مسلح در مخفیگاهش در چابهار شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: شرارت های سریالی و مسلحانه در چابهار، ایجاد نا امنی و رعب و وحشت عمومی توسط این فرد از طریق قدرت نمائی با سلاح و  حمل سلاح گرم، زورگیری، راه اندازی نزاع های دسته جمعی و عربده کشی از اقدامات شرارت آمیز این شرور مسلح است.

طاهری اضافه کرد: در بازرسی از مجرم یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه مقادیری مهمات جنگی کشف و پس از انجام تحقیقات پلیسی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی اظهار کرد: روز گذشته در راستای طرح برخورد با متخلفان اقتصادی و مقابله با قاچاق کالا و ارز ماموران انتظامی ایرانشهر محموله ای شامل یک هزار و یکصد و بیست و هفت حلقه لاستیک قاچاق را کشف و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: ارزش محموله کشف شده بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال بوده که در این رابطه یک نفر متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721001
ارسال نظر
نظرات