شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1721043
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان:

۱۲۸ هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری خراسان شمالی دیدن کردند

۱۲۸ هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری خراسان شمالی دیدن کردند
حبیب یزدانپناه گفت: از ۲۵ اسفندماه ۹۹ تا کنون، ۱۲۸هزار و ۴۷۱ نفر از مراکز تاریخی، تفریحی و گردشگری استان بازدید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب یزدان‌پناه، دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: از ۲۵ اسفندماه ۹۹ و در آستانه نوروز تا ۱۳ فروردین‌ماه جاری، ۲۲هزار و ۱۱۶ نفر از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، ۹۸هزار و ۵۴۶ نفر از جاذبه‌های طبیعی و ۷هزار و ۸۰۹ نفر از جاذبه‌های دست‌ساز استان بازدید کردند.

یزدانپناه با اشاره به همکاری مردم در راستای مدیریت ایمن و مسئولانه سفر در ایام نوروز افزود: با توجه به این‌که کرونا ادامه پیدا کرد و کسب‌و‌کارهای مرتبط با گردشگری و خدمات سفر از این موضوع ضررهای زیادی دیدند، در قالب مصوبات ستاد ملی کرونا گشایش مقطعی و محدود برای فعالان حوزه گردشگری به‌وجود آمد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی عنوان کرد: تأکید و رویکرد ما در ستاد اجرایی خدمات سفر، نظارت و پیگیری اجرای درست مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا، خودداری از انجام سفرهای غیرضروری، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حین سفر و تا حد ممکن تعویق سفرهای خود به زمان‌های مناسب‌تر است.

خراسان شمالی با بیش از ۱۱۵ جاذبه گردشگری، ۲۴ منطقه نمونه ملی و استانی و هشت روستای هدف گردشگری، مقصدی بکر برای طبیعت دوستان و علاقه‌مندان به فرهنگ و آیین‌های اقوام مختلف است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721043
ارسال نظر
نظرات