شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:13 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1721053

تزریق واکسن کرونا برای پاکبانان اراکی کلید خورد

تزریق واکسن کرونا برای پاکبانان اراکی کلید خورد
سرپرست مدیریت پسماند شهرداری اراک گفت: تزریق واکسن کرونا روز شنبه برای ۴۰۵ نفر از پاکبانان شهرداری اراک کلید خورد و این واکسیناسیون از طریق پنج پایگاه بهداشتی انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی فدوی در حاشیه آیین ویژه واکسیناسیون پاکبانان اراک، در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: پاکبانان از جمله اقشار پرخطر و در ارتباط مستقیم با بیماری کرونا هستند که با تلاش‌های صورت گرفته، تزریق برای این قشر محقق شد.

فدوی اظهار کرد: این واکسیناسیون در مراکز بهداشت جنب شهرداری اراک، پایگاه حاج خیری ، ۲۰ متری شهدای سلامت، ۱۴ معصوم خیابان جهانگیری و پایگاه ادبجو اراک و با همکاری موثر دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌شود.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک ادامه داد: پاکبانان از زمان شیوع کرونا تاکنون، در ارایه خدمت  به مردم از هیچ کوششی دریغ نکردند و با وجود ارتباط مستقیم با پسماندهای پرخطر، لحظه‌ای در کار خود درنگ نداشتند.

فدوی اظهار داشت: اختصاص ۴۰۵ دوز واکسن کرونا از سوی دانشگاه علوم پزشکی به پاکبانانی که ارتباط مستقیم با پسماند دارند، جای تقدیر دارد و امید می‌رود این واکسن به‌زودی برای همه اقشار جامعه تزریق شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721053
ارسال نظر
نظرات