شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:26 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1721069
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نیشابور خبر داد؛

۲ هزار بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی نیشابور در نوروز ۱۴۰۰

۲ هزار بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی نیشابور در نوروز ۱۴۰۰
پورکاویان گفت: در ایام طرح نظارتی نوروز و در بازه ۱۵ بهمن تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ بیش از دو هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی شهرستان نیشابور توسط بازرسین اداره صمت انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا پورکاویان رئیس اداره صمت در گفت‌وگو با صبح توس گفت: در ایام طرح نظارتی نوروز و در بازه ۱۵ بهمن تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ بیش از دو هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی شهرستان نیشابور توسط بازرسین اداره صمت انجام شده است.

وی تصریح کرد: این بازرسی‌ها منجر به تشکیل ۱۹۴ فقره پرونده تخلف برای واحدهای متخلف صنفی و غیر صنفی به ارزش بیش از 11 میلیارد و پنجاه‌وسه میلیون ریال تنظیم و جهت رسیدگی به اداره محترم تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال‌شده است.

پورکاویان با تقدیر و تشکر از دادستانی بخصوص دادستان محترم شهرستان تأکید کرد: تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی، دامپزشکی، جهاد کشاورزی، دانشکده علوم پزشکی و فرمانداری ویژه شهرستان در این بازرسی‌ها همراهی داشته‌اند.

رئیس اداره صمت نیشابور خاطرنشان کرد: از این تعداد بیشترین تخلفات مربوط به گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عرضه خارج از شبکه، حراج غیرقانونی، قاچاق کالا و تقلب و تداخل صنفی است.

وی تأکید کرد: از همشهریان محترم درخواست داریم که گزارش تخلفات واحدهای اقتصادی را با شماره تلفن 124 به بازرسین این اداره اطلاع تا در اسرع وقت رسیدگی لازم صورت پذیرد.

پورکاویان با اشاره به توزیع میوه تنظیم بازار برای عید نیز ادامه داد: با عنایت به تدابیری که هرساله جهت توزیع میوه تنظیم بازار اندیشیده می‌گردد امسال نیز در ایام پایانی سال بیش از ۱۱۳ تن پرتقال و سیب در سطح شهرستان توزیع گردید که از این میزان حدود ۷۰ تن پرتقال و حدود ۴۴ تن سیب بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1721069
ارسال نظر
نظرات