شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1400/01/14 شناسه خبر: 1721080
رئیس پلیس راهور البرز:

۳ هزار راننده با پلاک غیربومی در البرز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شدند

۳ هزار راننده با پلاک غیربومی در البرز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شدند
غلامعلی شرق گفت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، سه هزار و ۴۱۵ راننده متخلف در این استان که دارای پلاک غیر بومی بودند جریمه ۵۰۰ هزارتومانی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز امروز شنبه از کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات منجر به فوت در نوروز امسال خبر داد و گفت: خوشبختانه در نوروز ۱۴۰۰ شاهد هیچگونه تصادفات درون شهری منجر به فوت در البرز نیودیم.

سرهنگ غلامعلی شرق به کاهش ۵۶ درصدی تصادفات جرحی و ۶۴ درصدی تعداد مجروحین اشاره کرد وافزود: در ایام نوروز به واسطه افزایش سفرهای درون شهری شاهد افزایش ۳۷ درصدی تصادفات منجر به خسارت بودیم، همچنین اعمال قانون رانندگان در سال ۱۴۰۰ قریب به ۱۰۷ درصد رشد داشته است.
 
وی با اشاره به اینکه طرح های بازدارنده ای چون برخورد با تخلفات حادثه ساز، توقیف وسیله نقلیه و اعمال قانون رانندگان متخلف و پرخطرف حوادث رانندگی درون شهری را کاهش داده است، اظهار داشت: در سال جاری توقیف وسیله نقلیه متخلف در البرز ۳۰۰ درصد افزایش داشته است.
 
سرهنگ شرق به جریمه ۴۵ هزار و ۱۸۶ وسیله تقلیه البرز در زمان اجرای طرح های شبانه اشاره و تصریح کرد: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، سه هزار و ۴۱۵ راننده متخلف در این استان که دارای پلاک غیر بومی بودند جریمه ۵۰۰ هزارتومانی شدند.


 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1721080
ارسال نظر
نظرات